Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 19:27
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dziś wkroczyli do akcji! Nasi strażacy w Grecji

- Chłopaki przyjeżdżajcie, fajna robota, ciepło, wody pod dostatkiem i z góry i z dołu - śmieją się oławscy strażacy, którzy pomagają w walce z pożarami lasów w Grecji. Dobrze, że humory dopisują, bo warunki są naprawdę trudne. Jak informuje żona jednego ze strażaków prace polegają na gaszeniu tego, czego nie zgasiły siły z powietrza. Teren jest trudny - dym i 40 stopni Celsjusza. - Warunki idealne na urlop, jak to mówi mój mąż - mówi pani Magdalena, żona Krzysztofa Maryniaka, strażaka z Oławy, który bierze udział w tej akcji
Podziel się
Oceń

Przypominamy, że na pomoc Grecji ruszyło dwóch strażaków z Oławy i dwóch z Jelcza-Laskowic. Zobaczcie filmik od naszych strażaków... A poniżej również zdjęcia od Zespołu Prasowego KG PSP, który informuje, że strażacy noc spędzili już w bazie, którą zbudowali na miejscu. Dziś wkraczają do akcji gaśniczej! Po porannych odprawach wyznaczone plutony udały się w rejony działań: 1) okolice miejscowości Ellinika - moduł Wrocław; 2) okolice miejscowości Gouves - moduł Poznań.

vid-20210811-wa0006.mp4



Napisz komentarz

Komentarze

czytelnik65 11.08.2021 17:11
Pojechali na wakacje a przy okazji będą dogaszać

Rampampa 11.08.2021 15:20
Dlaczego film został usunięty jak strażacy się cieszą

Strazak 11.08.2021 13:27
Żenada. Pojechali gasić czy czy bohaterow z siebie robic?

P. Humiński 11.08.2021 14:51
Zapraszam Cię tu na podmianę, będziesz mógł się wykazać w tych warunkach. Nikt nie robi z siebie bohatera. Chcieliśmy pokazać jak wygląda praca w tych warunkach. Zapraszam także na mój profil na FB gdzie udostępniam materiały z Grecji. To, że ktoś ma dobry humor i chęć niesienia pomocy innym, to Twoim zdaniem źle? Dodaj mnie do znajomych i masz dostęp do materiałów. Przynajmniej nie będziesz anonimowy. Ja nie pisze pod pseudonimem, bo mam odwagę napisać to i owo, czy pokazać co tu ludzie przeżywają, jakie tragedie się tu dzieją. Pozdrawiam gorąco. P. Humiński.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: zrozpaczony Treść komentarza: Kwadraciak sprzedaje znacznie lepsze produkty, stąd ceny muszą być wyższe. Jak chcesz emocji, to kupuj żywność w marketach. Tylko sprawdzaj komunikaty GIS co aktualnie wycofano. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 17:09 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: JaCie Treść komentarza: Można by jeszcze te niedogodności jakoś znieść , gdyby była przy okazji zrobiona droga rowerowa , przy tak Wielkim rozmachu robót. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 17:05 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Taki policjant to superbohater!!! Data dodania komentarza: 28.07.2026, 16:36 Źródło komentarza: Była na ulicy bez opieki. Szybka reakcja pozwoliła 2-latce wrócić do domu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wszystko zgodnie z planem. Osobno zbiorą więcej głosów a po wyborach się spikną. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 15:52 Źródło komentarza: Wojewoda odpowiada w sprawie Karoliny Kaczor Autor komentarza: * Treść komentarza: A dlaczego wy macie pretensje do pana Rado? Wszyscy chcieli remontów obu tych dróg. On załatwił kasę, a remont prowadzi Wojewódzki Zarząd Dróg. Do Zarządcy miejcie pretensje. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 15:35 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: MARIAN Treść komentarza: Ograniczenie do 5T a na zdjęciu ciągnik siodłowy z Naczepą. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama