Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 marca 2026 16:21
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Brawa dla Natalii

29 września w Finlandii w miejscowości Rovaniemi Natalia Pawlik zajęła 7 miejsce w Mistrzostwach Europy do lat 23
  • Źródło: gmina Domaniów
Podziel się
Oceń

Wynik uzyskany przez Natalie to 85 kg w rwaniu i 90 kg w podrzucie. Kilkanaście dni później 9 października w Zamościu Natalia Pawlik została Vice Mistrzynią Polski do lat 23. Wynik 85 kg w rwaniu dał złoty medal. W podrzucie zaliczone jedno podejście i srebrny medal. Wśród mężczyzn Dominik Góralski zajął 7 miejsce z wynikiem 91 kg w rwaniu i 122 kg w podrzucie. 

Na zdjęciu Natalia Pawlik podczas startu na Mistrzostwach Europy w Finlandii. 

Tekst i foto. Adam Kraska


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KatiTreść komentarza: Te problemy są od dawna. Pamiętam jak szukaliśmy przedszkola dla wówczas dwulatki. Oboje rodziców mieszka i pracuje w JL. Miejsc nie było wtedy dla wielu dzieci. Potem również był problem. Do przedszkola dziecko dostało się w wieku czterech lat. No cóż, proszę sprawdzić kto ma pierwszeństwo. Rodzice dzieci z Ukrainy nie mają raczej z tym problemu. A może, to polskie dzieci powinny być przyjmowane w pierwszej kolejności. I proszę, nie zarzucać mi, że jestem ksenofobką, bo daleko mi do tego. Ale rzeczywistość dot. tego tematu niestety w JL tak wg mnie u wielu moich znajomych tak niestety wygląda.Data dodania komentarza: 4.03.2026, 13:56Źródło komentarza: Publiczne pełne, prywatne drogie. Gorąca dyskusja o przedszkolach i problemach rekrutacyjnychAutor komentarza: FanatykTreść komentarza: o wędkarstwie polskim ani aferach w PZW nic się nie piszeData dodania komentarza: 4.03.2026, 13:22Źródło komentarza: Andrzej Świętach będzie rządził przez kolejną kadencjęAutor komentarza: KiloTreść komentarza: Co jeszcze nasza obcna władza zaproponują mieszkańcom Miloszyc? Już może wystarczy?....Data dodania komentarza: 4.03.2026, 12:04Źródło komentarza: To już pewne. Będzie nowa hala "Jelcza". W czwartek podpiszą umowęAutor komentarza: nieotumanionyTreść komentarza: za Pisss ruszczki nie było...Data dodania komentarza: 4.03.2026, 12:00Źródło komentarza: Szpital w Oławie też nie chce umierać na kolanach. Protest w WarszawieAutor komentarza: jesteśTreść komentarza: Ruski propagandzista?Data dodania komentarza: 4.03.2026, 10:31Źródło komentarza: Dolny Śląsk otworzył pierwsze polskie, regionalne przedstawicielstwo gospodarcze w UkrainieAutor komentarza: olaw..................Treść komentarza: A moze juz trzeba zmienic Dyrektora co nic nie dziala w naszym szpitalu !!!! brak jest menadzera zeby to wszystko ogarnal ,,,,!!!!!!!!! ciagle odluzaja szpital i Co zTego nic nic nic ........to jest M A S A K R A !!!!!!! moze ktos sie tym zainterysuje czas juz ,,,,,,,,,,,,,,,Data dodania komentarza: 4.03.2026, 10:29Źródło komentarza: Szpital w Oławie też nie chce umierać na kolanach. Protest w Warszawie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama