Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 grudnia 2025 05:34
Reklama Hipol

WOŚP w Jelczu-Laskowicach. Znamy harmonogram

Co będzie się działo podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jelczu-Laskowicach. Sztab pod przewodnictwem Magdaleny Rogalskiej zdradził już sporo szczegółów
Podziel się
Oceń

W niedzielę 29 stycznia zabawę rozpocznie się bardzo aktywnie. O godz 11.00 nad stawem w Jelczu-Laskowicach odbędzie się wspólne morsowanie i saunowanie oraz kolejny etap Zimowego Maratonu Na Raty ZIMNAR. Na te wydarzenia zapraszają "Morsy z Jelcza" i Klub Biegacza "Harcownik". 

Po serii zmagań fizycznych odbędzie się cykliczne już wydarzenie, organizowane po raz kolejny w ramach finału WOŚP w Jelczu-Laskowicach. W samo południe zostanie odsłonięta rzeźba Jelcz004. Tym razem miniaturowy Jelcz zagości na stałe na placu Jana Pawła II.

Godzina 14:00 będzie zwiastowała rozpoczęcie części artystycznej imprezy. Jako pierwszy na WOŚP-owej scenie wystąpi Wrocław Gospel Choir. Gospel to inaczej dobra nowina, dobra wiadomość, czy też po prostu dobre wieści, a słowo chór to mówiąc krótko... grupa śpiewających ludzi. - My łączymy te dwa słowa razem, po prostu dzielimy się dobrymi wiadomościami śpiewając – mówią o sobie członkowie chóru. Będziemy mogli się zatem wsłuchać w dobrą nowinę, uczestnicząc wspólnie w tym koncercie. Szykuje się ciekawe doświadczenie! 
 

Występów będzie jednak więcej. Kto jeszcze pojawi się na scenie w CSiR? 
 

* Rastafajrant, to zespół w klimatach SKA/Reggae/Punk Rock z Cieszyna. Ambitne, dojrzałe teksty, rytmiczne gitary wspomagane energiczną sekcją dętą to mieszanka, która z pewnością będzie się podobać. Całość brzmi po prostu świetnie! Początek koncertu o godz. 15:00.

* Miłogranie, czyli Miłocicki, Wielopokoleniowy Zespół Wokalny to kolejna propozycja WOŚP-owego grania. Miłogranie to lokalny projekt wokalno-instrumentalny, skupiony wokół społeczności Miłocic, uczestnik wielu lokalnych inicjatyw i imprez, zawsze na „straży tradycji i kultury lokalnej”. Na występ grupy sztab WOŚP zaprasza o godzinie 16.00.

* O 16.50 na scenie pojawią się tancerze od DOMI TEAM, którzy swoim pokazem zainaugurują koncert kolejnej pozycji tego wieczoru – zespołu OVERDOSE. Grupa przeniesie widzów w głęboko rockowe klimaty. Mocne gitarowe granie, żeńskie wokale, klasyczna perkusja i mnóstwo scenicznej energii to wybuchowa mieszanka. Początek tego koncertu o godz. 17:25.

* Godzina 18.30 to punkt kulminacyjny wieczoru, czyli DARIA. Daria to niezwykle utalentowana, wokalistka, autorka tekstów, producentka muzyczna, absolwentka London College of Music. Uczestniczka dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. Jej single zawojowały listy przebojów nie tylko w Polsce. Utwór „Love Blind” znalazł się wśród najpopularniejszych utworów w serwisach streamingowych w wielu krajach. Jej drugi singiel „Paranoia” podbił rozgłośnie radiowe. Daria posiada niesamowity talent, charyzmę i charakterystyczny, ujmujący głos. Obok jej utworów trudno przejść obojętnie. 
- Będzie dla nas zaszczytem gościć Darię na naszej WOŚP-owej scenie - mówią sztabowcy. - Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie! Imprezę zakończymy o godzinie 20:00 tradycyjnym światełkiem do nieba. Tegorocznemu finałowi WOŚP, głównie za sprawą wsparcia wielu środowisk, będzie towarzyszyć wiele wydarzeń i imprez pobocznych, które odbędą się w wielu różnych, ciekawych miejscach. Będzie można spotkać tam wiele ciekawych osób i robić bardzo ciekawe rzeczy. O szczegółach poinformujemy niebawem. 


Napisz komentarz

Komentarze

Mati 10.01.2023 10:23
Takie pytanie mnie nurtuje? Dlaczego w tym strasznym roku WOŚP nie zbiera na wszystkie dzieci poszkodowane w okrutnej wojnie na Ukrainie? Bo to jedyna zbiórka, którą Owsiak musiałby rozliczyć naprawdę, a sprzęt podarować, a nie pożyczyć. Według serwisu Kontrowersje.net Owsiak nigdy nie ujawnił tego, kto i za ile wykonuje usługi oraz w jakich warunkach jest kupowany sprzęt. To wszystko mimo zarządzeń sądu i 14 wyroków sądów administracyjnych, w tym trzech kar dla WOŚP.

cesiek 10.01.2023 11:16
Dałby ksiądz już spokój. Nie wypada.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: OlekTreść komentarza: **Data dodania komentarza: 5.12.2025, 21:36Źródło komentarza: "Nieprawidłowości i naruszenia prawa". Dyrektor Żak zrezygnowałaAutor komentarza: cześTreść komentarza: Bo trzeba przed siebie patrzeć a nie na dopy na chodniku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 20:22Źródło komentarza: Audi uderzyło w bmw. Jaki mandat i ile punktów karnych?Autor komentarza: Sposób na życieTreść komentarza: W Elektroluxie nie chce się zapierdzielać .... więc do Policji się idzieData dodania komentarza: 5.12.2025, 19:26Źródło komentarza: Nowe osoby w szeregach oławskiej PolicjiAutor komentarza: talentTreść komentarza: A ja chciałem podziękować moim krajanom za kulturę bo po każdym występie grzecznie klaskali a nie było za co ?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 19:11Źródło komentarza: Dolnośląscy Liderzy Biznesu spotkali sie w OławieAutor komentarza: bacaTreść komentarza: A gdzie pekińczyk napisał że w "imieniu wszystkich " ? Wylej coś zimnego ba swój rozgrzany rondel.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 19:07Źródło komentarza: Dolnośląscy Liderzy Biznesu spotkali sie w OławieAutor komentarza: maturzystkaTreść komentarza: Przestań zobacz na prawdziwe wyniki nauczania a nie opowiadaj głupot . Działalność społeczna to w organizacjach charytatywnych a szkoła jest od nauki . Niestety niektórzy z nich mają kłopot z przekazaniem wiedzy więc zostaje im tylko działalność społeczna .Data dodania komentarza: 5.12.2025, 18:41Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniaków
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama