Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 16:21
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Z kuponem do Brukseli

Podziel się
Oceń

Co robi Twój europoseł, a co Komisja Europejska?

Bruksela – zobacz to sam!

5-7 września 2018r. grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE. To możesz być TY! Wypełnij kupon , który znajduje się w najnowszym wydaniu gazety Powiatowej, na stronie 26 i przynieś lub wyślij go do redakcji na adres ul. Chrobrego 19, 55-200 Oława, najpóźniej do 15 czerwca 2018r. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.  

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli

Z kuponem do Brukseli


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: anna Treść komentarza: Podziękujmy Rado , powiatowy błazen Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:41 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: + Treść komentarza: Mówi się, że mowa jest srebrem a milczenie zlotem, w twoim przypadku nie jest złotem, jest szansą. Szansą z której kolejny raz nie skorzystałaś. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:18 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Wojciech Z. Treść komentarza: Psy są "bezrozumne"??! - brawo ty, chyba ty!!!! Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:01 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: * Treść komentarza: Tylko, że to powiedzenie akurat źle świadczy o „psach”, które są bezrozumne. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:53 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Laskowicz Treść komentarza: Co to za bełkot? Kto wam pisze te artykuliki? Bez ładu, bez składu, bez logiki? Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: RADO-sny chłopczyku twój nieudany remont tylko utrudnia życie ludziom a w dodatku teraz uderzy ich po kieszeni bo za każdym razem trzeba nadłożyć 20 km . Zamiast zrobić jeden remont później drugi to rozgrzebali dwie drogi i lansują się w mediach. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:34 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama