Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 06:01
Reklama
Reklama

Potraktowano mnie jak człowieka, z szacunkiem dla mojej godności

Przed końcem 2023 roku do Komendanta Powiatowego Policji w Oławie podinsp. Artura Dobrowolskiego wpłynęło podziękowanie dla trzech oławskich mundurowych tj. asp. Krzysztofa Pikuły, asp.szt. Piotra Wójcik i mł.asp. Mateusza Piaseckiego. Wymienieni policjanci to funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych, którzy dzięki zaangażowaniu oraz znajomości podległych sobie rejonów służbowych pomogli w rozwiązaniu sprawy osobie, która właśnie tego potrzebowała.
  • Źródło: KPP w Oławie
Podziel się
Oceń

"W październiku tego roku w związku z sytuacją rodzinną byłam zmuszona by zwrócić się o pomoc do Policji. Spotkałam się wówczas z nieoczekiwaną empatią. Dzielnicowi Krzysztof Pikula, Piotr Wójcik i Mateusz Piasecki okazali mi pomoc merytoryczną i faktyczną. Nie tylko została mi udzielona szeroko pojętą pomoc z zakresu prawa rodzinnego, ale i zaopiekowano się mną jeśli chodzi o pomoc którą mogę uzyskać z innych instytucji takich jak MOPS, czy pomoc prawna świadczoną bezpłatnie przez Gminę. To tylko mały ułamek pomocy, której mi udzielono" od tak wspaniałych słów zaczął się email skierowany do szefa oławskiej Policji.

Mieszkanka Oławy dziękuję za wsparcie i pomoc ... "Potraktowano mnie jak człowieka, z szacunkiem dla mojej godności. Nie byłam tylko kolejną szarą osobą z problemami, która zwraca się o pomoc do Policji. Dziękuję za zaangażowanie i indywidualne podejście do mojej sprawy. Wierzę, że podziękuje Pan w moim imieniu tym wyjątkowym osobom" 

Dzielnicowi to policjanci pierwszego kontaktu. Otrzymane słowa sprawiają wyjątkową radość nie tylko wyróżnionym mundurowym.


Napisz komentarz

Komentarze

Oława OK 07.01.2024 07:04
Ten list to oni sami na siebie piszą , taka auto reklama he he

Kaziu 06.01.2024 13:31
Miałem niedawno kontakt z jednym z panów (nie do końca z własnej inicjatywy) - i byłem naprawdę miło zaskoczony.

Oława OK 05.01.2024 15:38
Komentarz zablokowany

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama