Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 14:28
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Spotkanie szkolnej kadry po latach

21 marca 2024 roku w auli warsztatów szkolnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli tej szkoły
  • Źródło: CKZiU
Spotkanie szkolnej kadry po latach
21 marca 2024 roku w auli warsztatów szkolnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli tej szkoły

Źródło: CKZiU

Podziel się
Oceń

Pomysłodawcami spotkania byli Maria Domaradzka, dyrektor CKZiU w Oławie, oraz ks. Tomasz Latawiec.

Gościom zaserwowano dwudaniowy obiad według autorskiego menu uczennic, które przyniosło im niedawno kulinarny sukces. W lutym Anastazja Bagińska i Nikola Szołdra z klasy 2G, potrawami przygotowanymi pod kierunkiem nauczycielki przedmiotów gastronomicznych, pani Karoliny Łeńczuk, wywalczyły II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym „Bitwa na drobiowe smaki”.

Serwowane menu: 
– kukurydziana fantazja (krem kukurydziany na mleku kokosowym podawany z chrupiącym kurczakiem)
– roladka z kurczaka podawana z soczewica, chuttney wiśniowym, musem dyniowo – jabłkowym oraz karmelizowaną śliwką i burakiem.

Przygotowane potrawy były niezapomnianą przygodą kulinarną, ubraną w doskonale dobrane smaki – co podkreślali nasi goście. Nauczyciele zwiedzili budynek nowych warsztatów szkolnych i nowoczesne pracownie: gastronomiczną, hotelarską oraz mechaniczną, spędzili przyjemnie czas na rozmowach, ze wzruszeniem wspominając pracę w minionych latach.

Przygotowaniem spotkania zajęły się panie Maria Bednarczyk oraz Małgorzata Słabicka-Kędra.
Obsługa gości: uczennice z klas 2G i 2H
Prezentację przygotował Szymon Paras.

Zdjęcia: Magdalena Dorociak.
Tekst: A.Sz-P



Napisz komentarz

Komentarze

EWA 03.04.2024 18:19
Brawo dyr. Domaradzka.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: SzpitalTreść komentarza: Potwierdzam, ja byłem tym szpitalem.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:41Źródło komentarza: LIST: - Pociągi KD Sprinter też powinny się zatrzymywać na przystanku Oława ZachodniaAutor komentarza: WiesiekTreść komentarza: Oława Zachodnia zasługuje na to aby zatrzymywały się tam wszystkie pociągi należące do Kolei Dolnośląskiej ze względu na to, że jest tam bardzo duże osiedle i ogrom pasażerów. Te 3 min nikogo nie zbawi a ułatwi życie setkom pasażerów. Wystarczy spojrzeć ile tam pasażerów wsiada i wysiada oraz ile samochodów przebywa na parkingu, coraz więcej. Rozumiem że na wioskach mogą się nie zatrzymywać, ale przy takim centrum przesiadkowym to musowo powinny, tym bardziej, że to centrum przesiadkowe powstało po to aby nie jechać do Wrocławia samochodem tylko koleją. Apel do w-ce Marszałka aby wsparł tą inicjatywę.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:35Źródło komentarza: LIST: - Pociągi KD Sprinter też powinny się zatrzymywać na przystanku Oława ZachodniaAutor komentarza: cześTreść komentarza: ja wracam o 13 :DData dodania komentarza: 28.04.2026, 12:26Źródło komentarza: Czytelnik prosi o interwencję, bo... nie da się jechaćAutor komentarza: InformatykTreść komentarza: Ale po co windy, by następny rok był remont przez windy. Oddajcie dworzec przed zimą, by ludzie nie marzli na zewnątrz.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:01Źródło komentarza: Za pół roku Oława ma mieć piękny dworzec kolejowy. A co z windami?Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "Z kolejnych informacji, jakie otrzymaliśmy 31 października 2026 z zespołu prasowego PKP PKL...." - no, no, informacja z przyszłości.... W skrócie: nie ma kasy biletowej i nie będzie wind na perony - i tyle w temacie.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 10:39Źródło komentarza: Za pół roku Oława ma mieć piękny dworzec kolejowy. A co z windami?Autor komentarza: KlaunTreść komentarza: TYLE .... i na tyle 🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 28.04.2026, 10:38Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama