Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 14:12
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Nagrodą jest podwieczorek z burmistrzem

Takie atrakcje tylko z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach
Nagrodą jest podwieczorek z burmistrzem
Piotr Stajszczyk

Źródło: Piotr Stajszczyk (FB)

Podziel się
Oceń

To MGCK ma dla dzieci i młodzieży wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą jest podwieczorek z Piotrem Stajszczykiem, burmistrzem miasta i gminy Jelcz-Laskowice.  

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na taki podwieczorek z szefem Jelcza-Laskowic?

Wystarczy tylko nagrać swoje marzenie związane z miastem. Czy burmistrz je zrealizuje? Weźmie pod uwagę przy planowaniu? Tego nie wiemy, ale na podwieczorku sami będziecie mogli go spytać.

 ZASADY UCZESTNICTWA:

*nagraj krótki filmik telefonem komórkowym

*opowiedz w nim, o czym najbardziej marzysz w naszym mieście, Jelczu-Laskowicach

*umieść filmik na dysku google lub innych dyskach, stronach

*wyślij link do filmiku na adres: [email protected]

Zapisz sobie datę podwieczorku z Burmistrzem - 7 czerwca 2024, godz.17.00, może wygrasz? Powodzenia

Regulamin dostępny na stronie: https://mgck-jl.pl/konkurs-najbardziej-w-moim-miescie.../



Napisz komentarz

Komentarze

Herr Flick 24.05.2024 15:43
Skoro na tuOława nie wolno skrytykować nieproszonych najeźdźców z UA, to może zmienicie nazwę portalu na "tuUkraina" ?!

Gość 24.05.2024 18:38
Jeszcze czkawką się to pomoc odbije " podziękują " nam jak na Wołyniu.

Herr Flick 25.05.2024 17:08
Gość 24.05.2024 18:38
Jeszcze czkawką się to pomoc odbije " podziękują " nam jak na Wołyniu.
Już się panoszą i wrogo zachowują. Ale dodatkowym problemem jest to, że ten portal poprzez cenzurę chroni ich antyPolskie zachowania, przestępczość i uprawia medialną propagandę tzw. "wojny" której tak na prawdę nie ma.

Herr Flick 23.05.2024 19:23
Komentarz zablokowany

Jacek 24.05.2024 07:24
Proszę mieć na uwadze, że flaga naszego wschodniego sąsiada jest zawieszona na maszcie przed UMiG z racji partnerstwa z zaprzyjaźnionym miastem Szczyrec. Nie widzę potrzeby na jakiekolwiek zmiany w tym zakresie. Partnerstwo zobowiązuje!

marian 24.05.2024 13:05
Panie Jacku - może w takim razie stosowna informacja znajdzie na na Wikipedii, gdzie na dzisiaj miastem partnerskim jest tylko Kamienna Góra. https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczerzec Nie ma nic na temat Jelcza Laskowic. Ciekawi mnie także czy to partnerskie miasto ma wywieszoną flagę Jelcza Laskowic? - wszak zasada wzajemności w dyplomacji powinna obowiązywać.

ert 24.05.2024 09:45
Komentarz zablokowany

Marek 23.05.2024 18:38
cale szczescie ze nie kolacja ze sniadaniem

Gość 23.05.2024 09:37
Gminna

TYLE 23.05.2024 08:16
Panie Burmistrzu a może tak remont ulicy Zachodniej bo cały świat się śmieje ?

Karol 23.05.2024 08:58
Ulica Zachodnia tzw. tor prób jest drogą powiatową, a nie gminną z tego co się orientuję.

Jacek 23.05.2024 08:07
Brawo Panie Burmistrzu! To jest właściwe dbanie o wizerunek własny, miasta i nas - mieszkańców. Tego też oczekiwaliśmy. Wierzę, że to nie pierwsza taka akcja, a następne będą np. z okazji Dnia Kobiet, Dnia Seniora, z osobami o ograniczonej sprawności etc, etc, etc :-)

Gość 26.05.2024 01:22
Do roboty się weźcie, a nie podwieczorki i poklask. Są święta nietypowe np. 8 maja światowy dzień osła, lepiej żebyście go nie świętowali

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: JelczTreść komentarza: Może w końcu Policja zacznie działania prewencyjne: zacznie sprawdzać wszelkie noclegownie gdzie są cudzoziemcy, reagować na łamanie prawa od tego drobnego za zaśmiecanie poprzez picie alkoholu w miejscach publicznych , nieustanny hałas tak uciazliwy , kontrolę jeżdzacych wraków, napitychh rowerzystów. Przejdzie się po po dzielnicy Jelcz i zauważy to co powinna. Dzielnicowy to Yeti.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: TYLETreść komentarza: Wszystkich Gruzinów i Ukraińców popełniających przestępstwo od razu przekazywać na pierwszą linię frontu np; do Kupiańska. Przecież tam się ucieszą że mają świeżą dostawę .Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:07Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: cześTreść komentarza: Czy znajdzie się choć jedna osoba, która w ciągu kilku ostatnich lat przeczytała coś pozytywnego o Gruzinach?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:55Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Postać 20 min w pociągu...bez przesady.Kiedyś się całą Polskę tak zjeżdżało ,to były czasy...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:48Źródło komentarza: Dziś znów sporo interwencji w sprawie stacji i koleiAutor komentarza: Bój w hucieTreść komentarza: Co znaczy, że jest tłoczno w pociągu? Sprawdźcie najpierw specyfikację techniczną pojazdu i porównajcie do obłożenia, a nie sadzicie dyrdymały, że nie ma miejsc do siedzenia. Możecie sobie wygodnie usiąść w swoich samochodach i nie jechać do Wrocławia kilkanaście minut, ale godzinę.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Dziś znów sporo interwencji w sprawie stacji i kolei
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama