Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 04:28
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej klas 7 i 8 szkół podstawowych

23 maja Powiatowy Szkolny Związek Sportowy zorganizował zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej klas 7 i 8 szkół podstawowych. Na starcie stanęło 41 zawodniczek i zawodników
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie
Podziel się
Oceń

Rywalizacja dziewcząt toczyła się w następujących konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 300 m, skok w dal, pchnięcie kulą (3 kg), sztafeta 4x100 m. Natomiast chłopcy rywalizowali w biegu na 100 m, 1000 m, skoku w dal, pchnięciu kulą oraz sztafecie 4x100 m.

W kategorii dziewcząt triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Oławy, która uzyskała 407 punktów wielobojowych przed Szkołą Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 z Jelcz-Laskowic (358 pkt.)

SP 2 Oława wystąpiła w składzie: Bilokon Ivanna, Front Magdalena, Kaprarenko Ksenia, Kopaczyńska Emilia, Kotwica Hanna, Olejnik Natalia, Orzechowska Martyna, Perivska Anna, Ploshenko Mishel, Salaniec Hanna, Woźniak Hanna, Zygmunt Anna podopieczne Anny Jędrzejowskiej.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5 z Oławy, która zgromadziła 765 pkt. przed PSP 1 Jelcz-Laskowice (593 pkt.)

SP 5 Oława wystąpiła w składzie: Kwiatkowski Dominik, Artemenko Maksym, Wróblewski Kamil, Borovikov Vladimir, Cherniavkyi Dmytro, Seman Aleksander, Shkuropatov Danyl, Szurgot Piotr, Nosko Konstantsin, Budek Daniel, Kordysz Oskar, Zupańczyk Antoni pod opieką Roberta Wiercińskiego

tuolawa.pl

Wszystkie szkoły uhonorowano pucharami, a zwycięzców poszczególnych konkurencji wyróżniono dyplomami.

Turnieju zabezpieczali sędziowie, wolontariusze i opieka medyczna. Całość została zorganizowana przez PSZS w Oławie i w sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Oławie.

Sekretarz PSZS

Paweł Nabiałczyk


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: OliwkaTreść komentarza: Nawet na myśl mi nie przyszło , że ktoś może zrobić z tego burzę. Absolutny zakaz wprowadzania piesków na teren boiska szkolnego i terenów przynależnych szkole. Pieski sikają, zebranie kupki nie zawsze daje się wyczyścić. No i dzieci niech tam się bawią, piłka się toczy, kocyk można rozłożyć, dzieci mogą siedzieć na trawie. Uważam , że rodzice uczniów winni odpowiedzieć jasnym stanowiskiem, boisko to nie wybieg. Zarówno rada sołecka podjęła dobrą decyzję jak i dyrektor szkoły. Słowo zakaz jest zrozumiałe dla mnie, bo apele to już niejeden był. Żeby aż z prawnikiem konsultować to już nawet nie jest śmieszne, dla mnie przerażające. Mam pieska, kocham go i w życiu nie poszłabym z nim na boisko, plac zabaw itp. A tak na marginesie nie ma w Domaniowie innych miejsc na spacer z pieskiem. Rodzice brońcie bezpiecznych miejsc na zabawy Waszych dzieci.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 17:38Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama