Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:34
Reklama
Reklama

Oto laureaci konkursu plastycznego „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2024”

4 czerwca 2024 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Oławie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2024” dla uczniów klas I szkół podstawowych na terenie powiatu oławskiego.
Oto laureaci konkursu plastycznego „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2024”
4 czerwca 2024 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Oławie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2024” dla uczniów klas I szkół podstawowych na terenie powiatu oławskiego.

Źródło: Sanepid Oława

Podziel się
Oceń

Konkurs zorganizowany został przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Oławie we współpracy z Centrum Sztuki w Oławie. Nagrody i dyplomy laureatom wręczył Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oławie Jacek Klakočar. 

Lista laureatów konkursu plastycznego „Zdrowe i bezpieczne wakacje 2024”:

Miejsce I:

- Hanna Gardas - Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Oławie

- Julia Sucharska - Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach

- Artur Zając - Szkoła Podstawowa w Chwalibożycach

Miejsce II:

- Alan Piech - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

- Oliwia Babij - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

Miejsce III:

- Wojciech Humiński - Szkoła Podstawowa w Wierzbnie 

- Nina Kaczmarczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

- Wiktoria Przybyła - Kotwicka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

Wyróżnienia:

- Agata Hładij - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

- Jędrzej Moraczewski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie

- Paulina Chłodnicka - Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie

- Nikola Bielak - Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie

- Julia Malawska - Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie

- Jakub Dubrownik - Kowalski- Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie

- Zofia Drążek - Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie

- Marysia Wagner - Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie 


 


 



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama