Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 08:17
Reklama
Reklama

Nasi policjanci z odznakami zasłużonych dawców krwi

Razem ci dwaj jelczańscy policjanci oddali już ponad 40 litrów krwi!
  • Źródło: policja oława
Nasi policjanci z odznakami zasłużonych dawców krwi
Wśród wyróżnionych znaleźli się dwaj jelczańscy policjanci - mł.asp. Michał Chmura i asp. Marek Wychowaniec

Źródło: policja oława

Podziel się
Oceń

14 czerwca w Operze Wrocławskiej odbyła się gala dla najbardziej zasłużonych krwiodawców, którzy zostali odznaczeni przyznanymi przez Ministra Zdrowia odznakami Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

\To niezwykle ważne i prestiżowe odznaczenie, nadawane jest honorowym dawcom krwi w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa. Odznakę mogą otrzymać zasłużeni, honorowi dawcy, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość jej innych składników.

Wśród wyróżnionych znaleźli się dwaj jelczańscy policjanci:

mł.asp. Michał Chmura - funkcjonariusz Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach, który oddał już 23 litry krwi oraz

asp. Marek Wychowaniec - Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach, który od 19 lat honorowo oddaje krew. 

O tym, jak dużą rolę odgrywa krew w życiu każdego z nas, nie trzeba nikomu tłumaczyć i przypominać. To bezcenna substancja, której nie da się wyprodukować ani kupić, dlatego rzadko kiedy jest jej pod dostatkiem.

Wiedzą o tym doskonale policjanci, którzy czynnie włączają się w liczne akcje krwiodawstwa, stając się honorowymi dawcami 

BRAWA!


Napisz komentarz

Komentarze

Oława OK 15.06.2024 15:03
Widzę że redakcja zawsze chwali policjantów , proszę opisać wczorajsza akcje na ul Strzelnej jak jeden chudy facet rzucał dwoma policjantami po chodniku , osobiśce mi się to podobało .Ale jest druga strona medalu zaraz będziemy mieć lekarzy i inżynierów ciekawe co Ci policjanci zrobią ? rozumiem tych dwóch że ul Strzelnej że nie mieli siły po oddaniu krwi he he proszę was uprawiajcie rzetelnie dziennikarstwo i piszcie wszystko dobre i źle rzeczy też bo mam wrażenie że ludzie z tuolawa mandatów nie płacą , pozdrawiam

wale 16.06.2024 12:00
Ale wał.

bajkopisarzu 16.06.2024 12:02
Jakby nawali faceta pałą to byś PiSał o przemocy Policji. Bajki lepiej pisz, masz do tego talent.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama