Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 11 września 2025 07:35
Reklama
Reklama
Reklama

Michał Bajor w J-L. Bilety w sprzedaży

Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza 20 października na koncert legendy polskiej sceny muzycznej
Podziel się
Oceń

"No, a ja?" to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus. Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat. Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

Reklama

***

Ważne! W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu, organizatorzy proszą, by nie przyprowadzać na koncert dzieci poniżej szóstego roku życia.

 Bilety dostępne na: https://mgck-jl.pl/bilety/ .


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Mieszkańcy Zwierzyńca, jak głosujecie tak macie. Ostatnie wybory, na burmistrza Frischmann, na radną Pasierbowicz, pozostali kandydaci co najmniej 2 razy mniej głosów. Jak głosujecie cały czas na tych samych przedstawicieli i nic się nie zmienia przez co czujecie się zapomniani to pretensje możecie mieć tylko do siebie i do swoich sąsiadów z dzielnicy.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:43Źródło komentarza: Zwierzyniec - piękny i... zapomnianyAutor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "Ochroniarz"? - Kolejne koszty które mają ponieść wszyscy mieszkańcy gminy (ściślej ta część która płaci jednak podatki). Policja ma pilnować placu zabaw? - przy tej ilości wakatów? Przy tym czasie czekania na interwencję po zasadnym zgłoszeniu.. to żart?.. "zamknij szkołę" (chyba po godzinach)? I co dalej - ograniczając dostęp do terenu publicznego we wsi? Do miejsca spotkań. Co dalej - rozdać dzieciakom telefony, niech lepiej siedzą w domu i na zmianę zajmują się hejtowaniem/scrolowaniem? "Wyrzuć te stare drewniane ławki" - pewnie.. po co wogole są ławki... Itd. Jak mawiał śp. klasyk - niczego nie będzie...Jak dla mnie komentarz stanowiący kolejny dowód identyfikujący postawę dużej części mieszkańców tego powiatu.. cóż, zapewne również i czytelników lokalnej "gazety"... takie są efekty tych kolejnych "artykułów"/przeklejanek z fejsa. A nie można po prostu nie niszczyć dobra wspólnego??? Nie prościej? Natomiast fakt -apel pani sołtys - sam w sobie kuriozalny...Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:28Źródło komentarza: Ręce i nogi opadają. Sołtyska prosi o intrwencjęAutor komentarza: NataTreść komentarza: Zapraszamy na kawusing!!!Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:21Źródło komentarza: FASTKAVA — kawiarnia samoobsługowa w Polsce | Franczyza kawiarniAutor komentarza: Gocha ze ZwierzyńcaTreść komentarza: Jak stoisz w niej i cała twoja rodzina ..... , nie dziwię się .... mowa o kolejce.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:09Źródło komentarza: Zwierzyniec - piękny i... zapomnianyAutor komentarza: Gocha ze ZwierzyńcaTreść komentarza: Ślepy jesteś ? Po fotach nie widać?Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:07Źródło komentarza: Zwierzyniec - piękny i... zapomnianyAutor komentarza: Gocha ze ZwierzyńcaTreść komentarza: To raczej moda zasługa ....Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:06Źródło komentarza: Zwierzyniec - piękny i... zapomniany
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama