Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 kwietnia 2026 00:27
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zdewastowali toaletę. Sprawa trafia na Policję

Urząd Miejski w Oławie poinformował na swoim profilu facebookowym, że Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej właśnie przygotowuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, dotyczące dewastacji toalety na oławskim Miasteczku.
  • Źródło: Miasto Oława
Podziel się
Oceń

Sprawcy tych zniszczeń nie zgłosili się do Urzędu Miejskiego. SPRAWA TRAFIA NA POLICJĘ. Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej właśnie przygotowuje zgłoszenie. Dewastacja toalety na oławskim Miasteczku jest nagrana na monitoringu. Widać, jak dwie dziewczyny i chłopak niszczą ściany. Strażnicy miejscy ustalili, że do zdarzenia doszło 7 sierpnia po godzinie 17.00. Resztą zajmie się policja.

Więcej o sprawie poniżej


Napisz komentarz

Komentarze

zyz 13.08.2025 18:34
14-sto latka, HWDP, Je%$ć i cały szalet w napisach, świat się kończy a Wy czekacie aż ktoś się zgłosi sam by nie wzywać policji, debilizm w najlepszym wykonaniu!

Makler 11.08.2025 20:35
,, .... Strażnicy miejscy ustalili, że do zdarzenia doszło 7 sierpnia po godzinie 17.00 ..." A co w tym czasie robił strażnik miejski obsługujący monitoring miasta?

Symetrysta 11.08.2025 14:04
Ile się naczytałem, że to patologia zniszczyła albo, że to narkomani lub alkoholicy są temu winni. A cóż okazuje się, że to młodzież - mieszkańcy, córki i synowie naszej małej ojczyzny. Tak się właśnie kończy komentowanie ludzi, którzy bladego pojęcia nie mają o naszym mieście.

Heheszek 11.08.2025 15:09
Symetrysta 11.08.2025 14:04
Ile się naczytałem, że to patologia zniszczyła albo, że to narkomani lub alkoholicy są temu winni. A cóż okazuje się, że to młodzież - mieszkańcy, córki i synowie naszej małej ojczyzny. Tak się właśnie kończy komentowanie ludzi, którzy bladego pojęcia nie mają o naszym mieście.
Muszę ci przyznać panie kolego rację. I hejt i nienawiść z tych komentarzy. Dla poklasku niektórzy wyrzekają się nawet wiary. Żałosne to trochę. Ja zadaje sobie pytanie, „ po co to wszystko?” Czy są tacy sfrustrowani, czy chcą zaistnieć, zwrócić na sobie uwagę, dowartościować się? Po co.

Symetrysta 11.08.2025 20:51
Też tego nie rozumiem. Ja pisząc, dość często, tutaj na forum staram się unaocznić problemy, które trawią naszą Oławę. Staram się, aby było to podane w formie grzecznej i wyrażającej szacunek dla innych użytkowników. Jestem bardzo opozycyjnie nastawiony do rządzącego Oławą BBS i przystawek, ale to nie oznacza, że mam obrażać mieszkańców tego miasta. Albo się na nich obrażać, bo tak a nie inaczej wybrali. Problemy, które są, można ciężką pracą zlikwidować, a miastu przywrócić mieszkańcom. Ale będę się buntował, jeśli ktoś w komentarzach będzie mówił o patologii, o wyimaginowanej przemocy, czy nienawiści do drugiego człowieka kimkolwiek on by nie był. Stąd też moje krytyczne nastawiane do władzy samorządowej, która bardzo często zapomina o naszych wspaniałych mieszkańcach a myśli tylko o kumplach z BBS. I kamyczek do ogródka opozycji - ta frustracja i nienawiść, która wylewa się tutaj w komentarzach, to wielkie wyzwanie i ciężka praca - po latach rządów BBS trzeba będzie wiele odbudowywać - zwłaszcza zaufanie społeczne - a nie zrobi się tego scrollując telefon i robiąc sweet focie, czy nie pracując na komisjach i nie będąc na sesjach. Jeśli ktoś na to nie jest gotowy, niech już nie startuje w następnych wyborach.

Anonim 11.08.2025 16:48
Bo młodzież właśnie do tej patologii należy.

XD 12.08.2025 20:21
Symetrysta 11.08.2025 14:04
Ile się naczytałem, że to patologia zniszczyła albo, że to narkomani lub alkoholicy są temu winni. A cóż okazuje się, że to młodzież - mieszkańcy, córki i synowie naszej małej ojczyzny. Tak się właśnie kończy komentowanie ludzi, którzy bladego pojęcia nie mają o naszym mieście.
A to młodzież nie może należeć do patologii?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama