Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 14:02
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wojownicy Maryi w trasie

8 listopada Wojownicy Maryi z Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła wybrali się w Góry Stołowe, w Błędne Skałki i do Wambierzyc
  • Źródło: Parafia pw. Św. Apostołów Piota i Pawła
Wojownicy Maryi w trasie
8 listopada Wojownicy Maryi z Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła wybrali się w Góry Stołowe, w Błędne Skałki i do Wambierzyc

Źródło: Parafia pw. Św. Apostołów Piota i Pawła

Podziel się
Oceń

W trasę pojechali wraz z opiekunem grupy księdzem Jakubem. 

- Pod czujną opieką pana Tomasza Gałwiaczka odwiedziliśmy przepiękne Błędne Skały, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykłe formacje skalne i cieszyć się piękną, słoneczną pogodą - relacjonują na profilu parafii. - Podczas wędrówki nie zabrakło także modlitwy różańcowej na szlaku, którą ofiarowaliśmy w różnych intencjach m.in. za rodziny, za parafię oraz za zmarłych. Po górskim spacerze udaliśmy się do Wambierzyc, gdzie wspólnie zjedliśmy obiad, a następnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w Bazylice Wambierzyckiej. Po Eucharystii mieliśmy chwilę, by zwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Na zakończenie dnia nawiedziliśmy cmentarz w Wambierzycach, modląc się za naszych bliskich zmarłych w ostatni dzień odpustu za zmarłych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę – pełną radości, wspólnoty i wdzięczności za ten piękny czas razem. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe w góry.

*

Wojownicy Maryi to Maryjna wspólnota męska, która zawiązała się podczas odbywających się cyklicznie otwartych spotkań formacyjnych dla mężczyzn, odbywających się w Lądzie. Założycielem WM jest ks. Dominik Chmielewski SDB.


Napisz komentarz

Komentarze

Z wioski 11.11.2025 11:29
Raczej wyznawcy Jara z Żoliborza.

Pucio 11.11.2025 15:56
Komentarz zablokowany

Nata 09.11.2025 16:19
A więc to nie to samo co Legion Maryi?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kaczor znowu nieobecna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: zawiedziony Treść komentarza: i tak policja nic z tym nie robi Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: z bbs-u Treść komentarza: a zastępcą burmistrza Ładna Wiola. To już pewne. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO? Autor komentarza: O Ława Treść komentarza: Mogę się mylić, ale trochę trąca podejściem typu: "Podpisałem, jak miałem z tego benefit, ale skoro już nie mam, to mi się nie podoba ten pomysł. W ogóle po co tam sąd przenosić?!" Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:56 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: Senator, czy inny radny?! Treść komentarza: Deszcz pada i są kałuże, no kto by pomyślał?! Tak to jest jak się szuka promocji na "ex-skluzywnych" osiedlach... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:50 Źródło komentarza: To nie droga, tylko asfalt techniczny - tłumaczy dyrektor Poślad Autor komentarza: * Treść komentarza: Coś się komuś "pozajączkowało" z tym artykułem. Panie Poślad, można przy co drugiej posesji zrobić drenaż francuski, i będzie spokój do czasy zrobienie odwodnienia i ulicy. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: To nie droga, tylko asfalt techniczny - tłumaczy dyrektor Poślad
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama