Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 03:43
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Czarna seria na autostradzie. Tworzyły się ogromne korki

Podziel się
Oceń

Uważajcie w drodze na wakacje! Na tym odcinku A4 bardzo często dochodzi do wypadków. Na granicy powiatu brzeskiego i oławskiego znów było bardzo niebezpiecznie. Zginęła jedna osoba. Do pierwszego wypadku doszło 22 czerwca o  godzinie 13.30. Samochód renault dachował, kierowca był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Poszkodowana została również pasażerka, która trafiła do szpitala. Autostrada była zablokowana do godziny 18.00.   Fot. MM    

Czarna seria na autostradzie. Tworzyły się ogromne korki

Czarna seria na autostradzie. Tworzyły się ogromne korki

Czarna seria na autostradzie. Tworzyły się ogromne korki

Czarna seria na autostradzie. Tworzyły się ogromne korki


Napisz komentarz

Komentarze

Moje imie 27.06.2017 21:23
wystarczy zainstalowac odcinkowy pomiar prędkości na A4 i po problemie.

Rolf Michałowski 26.06.2017 13:24
Najczęściej dochodzi do takich wypadków z winy niedorozwiniętych kierowców, którzy zmieniają pas bez uprzedniego sprawdzenia, czy pas, na który chcą wjechać, jest wolny, często nawet bez włączenia kierunkowskazu. Druga najczęstsza przyczyna, to niezachowanie bezpiecznej odległości, która przy szybkościach rzędu 120 - 140 km/h powinna wynosić przynajmniej 50 m. Wjechanie przy takiej szybkości w "lukę" na lewym pasie, która wynosi zaledwie 20 - 30 m, jest chamskim zajechaniem drogi i często prowadzi do wypadków. Również "siedzenie" na tylnym zderzaku komuś, kogo chce się zmusić do zmiany pasa na prawy, też jest zwykłym drogowym chamstwem. W Niemczech za takie numery zabiera się prawo jazdy.

Artur 30.06.2017 13:02
Panie Rolfie wie Pan do czego służy lewy pas jeśli nie to polecam lekturę kodeksu drogowego

Rolf Michałowski 02.07.2017 09:55
Panie Arturze, chętnie podejmę dyskusję, ale rzeczową. Na głupie hasła bez żadnej merytorycznej treści nie będę odpowiadał.

leon 26.06.2017 10:03
zamknąć a4 albo więcej patroli z wideorejestratorem

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: OliwkaTreść komentarza: Nawet na myśl mi nie przyszło , że ktoś może zrobić z tego burzę. Absolutny zakaz wprowadzania piesków na teren boiska szkolnego i terenów przynależnych szkole. Pieski sikają, zebranie kupki nie zawsze daje się wyczyścić. No i dzieci niech tam się bawią, piłka się toczy, kocyk można rozłożyć, dzieci mogą siedzieć na trawie. Uważam , że rodzice uczniów winni odpowiedzieć jasnym stanowiskiem, boisko to nie wybieg. Zarówno rada sołecka podjęła dobrą decyzję jak i dyrektor szkoły. Słowo zakaz jest zrozumiałe dla mnie, bo apele to już niejeden był. Żeby aż z prawnikiem konsultować to już nawet nie jest śmieszne, dla mnie przerażające. Mam pieska, kocham go i w życiu nie poszłabym z nim na boisko, plac zabaw itp. A tak na marginesie nie ma w Domaniowie innych miejsc na spacer z pieskiem. Rodzice brońcie bezpiecznych miejsc na zabawy Waszych dzieci.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 17:38Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama