Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 12:00
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Podziel się
Oceń

Oława Dla każdego Arkadiusz Strzelczyk, były żołnierz zorganizował bezpłatne szkolenie dla mieszkańców. Uczył, jak uniknąć ciosu, jeśli zaatakuje nożownik Na parking siłowni Relax przyszło 18 sierpnia kilkadziesiąt osób. Nie wszyscy chcieli aktywnie uczestniczyć w tej lekcji, ale z boku obserwowali i słuchali cennych rad Strzelczyka. Były żołnierz 1 Pułku Specjalnego Komandosów w Lublińcu, który świetnie zna różne systemy samoobrony,  pokazywał wiele kombinacji m.in. jak obronić się jeśli napastnik z nożem zaatakuje od góry. - Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może się przydać - mówił. Oławianin na co dzień współpracuje z Centrum Relax i tam prowadzi zajęcia z samoobrony. W przyszłości planowane są kolejne bezpłatne akcje dla mieszkańców: - To szkolenie udało się, cieszyło się sporym zainteresowaniem - mówi Małgorzata Gąska, menedżer obiektu. - Było pierwsze, ale na pewno nie ostatnie. Jeśli pogoda pozwoli to zorganizujemy kolejne w listopadzie. Na facebookowym profilu Strzelczyka uczestnicy szkolenia chwalili oławianina za profesjonalizm i dziękowali ze tę przydatną wiedzę. Dla tych, którzy nie mogli przyjść, Arkadiusz opublikował kilka filmików. Można je zobaczyć pod tym linkiem: www.facebook.com/street.combat.7 (AH) Fot. arch. Centrum Relax

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!

Wiedzą jak się obronić. Będą kolejne szkolenia!


Napisz komentarz

Komentarze

Gościu 22.08.2016 23:02
Poczytajcie. Nie trzeba Ukraińców, tak robią "prawdziwi Polacy": http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-gks-katowice-nie-zyje-dominik-koszowski,nId,2255923

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Jan Treść komentarza: Krótki…. Kto to jest ? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Krótki: - To bubel budowlany, czuję niesmak... Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Zostawcie Pana Krzysia w spokoju!!!!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:23 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: pisowski aparatczyk trzeciej kategorii Treść komentarza: będą to "procedurować", czy Mazurek po prostu nie podda pod głosowanie "bez żadnego trybu"? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: olx Treść komentarza: Pani Ziolkowska moze sama poda sie do dymisji juz czas zeby odeszla nie ma z niej zadnej korzysci !!!!!!!!!!!!!!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 10:36 Źródło komentarza: Znów chcą odwołać przewodniczącego RM w Oławie Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: "Kluczowa była rozmowa z Marią Domaradzką, która wprost powiedziała, że widziałaby mnie na tym stanowisku i uważa, że powinnam spróbować" - czy człowiek przeciętnie inteligentny zdecydowałby się na taka wypowiedź ??? Przecież to skandal ! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 10:16 Źródło komentarza: Agnieszka Szawan-Paras nowym dyrektorem CKZiU Autor komentarza: Troy Treść komentarza: Ano mieszka w powiecie taki jeden psychicznie chory typ, który jest nietykalny. Już kilka razy go złapali, ale go musieli wypuścić. Same szkody wywołane przez niego w ciągu kilku miesięcy można już liczyć w setkach tysiącach złotych... Data dodania komentarza: 28.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Sesja przerwana. Znów mail o bombie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama