Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 16:52
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Święto słowa dla "starszaków"

Podziel się
Oceń

Turniej Recytatorski "Skrzydlate Słowa 2.0" dla uczniów klas 4-8. Lubisz recytować? Czujesz się na scenie, jak ryba w wodzie? Namów swojego nauczyciela i zgłoście się na Turniej Recytatorski "Skrzydlate Słowa 2.0" dla uczniów klas 4-8 dolnośląskich szkół podstawowych.

Konkurs realizowany jest przez Dwujęzyczną Szkołę Podstawową ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu na wzór znanego - odbywającego się od 25 lat - Turnieju "Skrzydlate Słowa" dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Szkoły mają czas na zgłoszenie uczestników do 29 listopada 2019 roku. Organizatorzy zapraszają uczniów do stanięcia w recytatorskie szranki podczas międzyszkolnego finału turnieju "Skrzydlate Słowa 2.0", który odbędzie się w siedzibie szkoły ATUT we Wrocławiu przy ulicy Racławickiej 101 w dniu 12 grudnia 2019 roku. Zgłoszenia uczniów szkoły mogą nadsyłać na formularzu, dostępnym wraz z regulaminem konkursu na stronie: Uczestnicy turnieju przygotowują interpretację dowolnie wybranego wiersza lub prozy. Jury ocenia poprawność recytacji, indywidualną interpretację i ogólny wyraz sceniczny. Uczestnik może przygotować też rekwizyty i / lub przebranie, ale nie jest to wymóg formalny i nie może zdominować recytacji. Każdy z uczestników majowego finału turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom. Laureaci oprócz dyplomów otrzymają również nagrody rzeczowe.

Święto słowa dla "starszaków"

Święto słowa dla "starszaków"


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ***** *** Treść komentarza: Nawiedzony to ty jesteś pisowcu bez godności. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 16:03 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: ... Treść komentarza: Zgloszenie regularnie i co patrol przyjedzie nawet widząc nieprawidłowości nie reaguje.Dlaczego nie wiem?Ściema z tymi zgłoszeniami. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:40 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Bo tam jest najwięcej przekraczana prędkości jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:18 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Ale najlepszy jest wrocławski Jarmark Świętojański... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:08 Źródło komentarza: Projekt „Piknik Nocy Świętojańskiej” nagrodzony Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Przydało by się żeby policja uciszyła tego uja w czerwonym dodgu nr SK... bo tylko jego słychać w Oławie. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Nawiedzone osoby wbijają co rusz zgłoszenia w jednym temacie, kilkaset na przekraczanie prędkości na ul. Iwaszkiewicza. Niektórym trzeba odciąć internet bo nie widzę do czego służy, a za natarczywość też mogą ukarać, chyba jedno zgłoszenie powinno wystarczyć na ulicę. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama