Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:12
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zamienił złotówkę na milion

Podziel się
Oceń

Jelcz-Laskowice Szczęście Żeby wygrać, trzeba grać - tak w spotach reklamowych mówi nam firma Lotto. Postanowiliśmy delikatnie zmodyfikować to hasło. Żeby wygrać, trzeba grać w Jelczu-Laskowicach! W maju informowaliśmy, że w kolekturze przy ul. Bożka ktoś wygrał prawie dwa miliony złotych. Szybko okazało się, że milionerów może być więcej. Nikt nic nie widział, nikt niczego nie wiedział na pewno, ale wszyscy mówili, że pewna mieszkanka Jelcza-Laskowic kupiła szczęśliwy los podczas wycieczki w Krakowie. Po powrocie sprawdziła numery w kolekturze przy Bożka i omal nie zemdlała. Co się stało dalej? Tego nie wie nikt. Historie lubią się powtarzać i wszyscy życzylibyśmy sobie, by takie powtarzały się jak najczęściej. Pod koniec ubiegłego tygodnia na oficjalnej stronie Lotto pojawiła się informacja: - Czwartkowe losowanie Lotto Plus zakończyło się szczęśliwie dla osoby, która odwiedziła kolekturę przy ul. Oławskiej 25 w miejscowości Jelcz-Laskowice na Dolnym Śląsku. Gracz zawarł tutaj 8 zakładów z Plusem, samodzielnie wypełniając blankiet szczęśliwymi liczbami: 12, 17, 18, 31, 32, 38, które były warte 1 000 000 zł! Czytaj więcej w najnowszym wydaniu "Powiatowej". Już w sprzedaży. Do kupienia również w wersji na tablety i komputery - sprawdź e-wydanie: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2016-02-18 Kamil Tysa [email protected]

Napisz komentarz

Komentarze

PolakMały 29.02.2016 17:50
lotto od zawsze miałó ludzi za gląbow mysla ze sprzedaz podskoczy ,dobre sobie na tajemniczego milionera chca zwiekszyc obroty

Gość 2 21.02.2016 13:51
tylko pogratulować wygranej ale nie bardzo pojmuję dlaczego promuje się punkt LOTTO , czyżby był NAWIEDZONY przez jakieś ......???????

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: TUBA ALERT!!!!1111 Treść komentarza: Gosia i tak wszyscy wiemy, że jak Frischmann narobi ci na stół to będziesz podziwiać kształt i konsystencje oraz zachwycać się nutą zapachową. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:49 Źródło komentarza: Miasto tłumaczy, że dojazd dla niepełnosprawnych będzie do strony wieżowca Autor komentarza: Nata Treść komentarza: A co z relacjami z Kubanczykami?! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:46 Źródło komentarza: Oławska „Ósemka” ma nowe imię Autor komentarza: niezaskoczony Treść komentarza: Obietnice się spełniają.Nic już nie jest potrzebne i nie przeszkadza. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Niestety w Oławskim Starostwie nie da się zbudować mostów dla obecnego Starosty ,ten człowiek jest zadufany w swojej osobowości do tego stopnia , że jemu władza uderzyła do mózgu, że on czuje się panem i władcą na tym stanowisku jego EGO przerosło jego samego Jest to Starosta SAMOCHWAŁA , a poza nim w Starostwie nikt się nie LICZ !!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:00 Źródło komentarza: Leszczyńska: - Równie ważne są współpraca i dialog Autor komentarza: Uśmiechnięty Treść komentarza: Gdyby nie te opiekunki PRL / kulturalno oświatowe / to życie w LO byłoby nudne . Czekamy na następne " sukcesy opiekuńcze " i do prasy . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:47 Źródło komentarza: Sukces Julii Jaklewicz w ogólnopolskim konkursie historycznym Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: Smutni nienażarci ludzie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Czerwona kartka dla kogo?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama