Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 marca 2026 06:26
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

70 lat, z których możemy być dumni

Podziel się
Oceń

Mija najważniejszy dzień jubileuszu 70-lecia sportu na Ziemi Oławskiej. O  godz. 13.00 w Ośrodku Współpracy Europejskiej odbyła się uroczysta gala

Komitet organizacyjny, na czele którego stoją Krzysztof Trybulski i Ryszard Olejnik, zgotował publiczności prawdziwy powrót do przeszłości. Było dużo wspomnień i nie brakowało wzruszeń. Przypomniano najważniejsze postacie oławskiego sportu. Wiele z nich siedziało na sali. Tych najbardziej zasłużonych uhonorowano medalami oraz wyróżnieniami. Po długiej części oficjalnej wystąpił Marcin Daniec. Kabareciarz przygotował szeroki wachlarz gagów. Momentami rozśmieszał publikę do łez. Więcej o imprezie - w papierowym wydaniu "GP-WO".  Sponsorzy imprezy: 1. Gmina miasto Oława. 2. Gmina wiejska Oława. 3. Miasto i gmina Jelcz-Laskowice. 4. Powiat Oławski. 5. Gmina Domaniów. 6. Firmy i inne instytucje z powiatu oławskiego: a) Huta Oława, b) Metalerg Oława, c) spółka Społem Oława, d) spółka Jelcz, e) Studio Reklamy „Wena”, f) Hotel „Marta”, g) Brico-Marche Oława, h) Bank Spółdzielczy w Oławie, i) firma "Erjot" Oława j) Browar Probus, k) PKS w Oławie Spółka Akcyjna l) Agencja Ochrony „NordWach”.  

70 lat, z których możemy być dumni

70 lat, z których możemy być dumni

70 lat, z których możemy być dumni

70 lat, z których możemy być dumni

70 lat, z których możemy być dumni

70 lat, z których możemy być dumni


Napisz komentarz

Komentarze

asia 16.09.2015 16:52
Czy Adam Wójcik został jakoś wyróżniony? To jeden z wybitniejszych polskich sportowców znanych na całym świecie!

aniab 15.09.2015 09:53
Podobno Daniec odstawił chałturę...

tolek 15.09.2015 08:37
Kaczor żyje i do tego świetnie się ma

PO 14.09.2015 06:48
A towarzysz Kaczor żyje ?

Z ukosa 13.09.2015 01:11
Kto za to płacił i ile z naszych kieszeni?

ryba 14.09.2015 21:10
Przecież masz wymienionych sponsorów

skoczek 14.09.2015 22:38
A skąd te "firmy" kasę bierą? 1. Gmina miasto Oława. 2. Gmina wiejska Oława. 3. Miasto i gmina Jelcz-Laskowice. 4. Powiat Oławski. 5. Gmina Domaniów.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawdziwi z KonfederacjiTreść komentarza: Bliżej Panu do PiS, ale poszedl Pan do Konfederacji, ale super rządzi się Panu z Platforma. A jakiś kręgosłup Pan ma?Data dodania komentarza: 14.03.2026, 21:55Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z MiłoszycAutor komentarza: Pan wie to..Treść komentarza: Panie Radny, a gdzie Pan był jak mieszkańcy Pana potrzebowali? Była szansa żeby nam pomóc to Pan biegał przy Burmistrzu Stajszczyku i przy byłym Burmistrzu Putyrze..Data dodania komentarza: 14.03.2026, 21:54Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z MiłoszycAutor komentarza: Wyborca z MiloszycTreść komentarza: On już zdradził wszystkich, jego celem jest tylko koryto. Gdzie są chłopie twoje poglądy? Głosowałem na Ciebie 6 lat temu, więcej tego błędu nie popełnię.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 21:50Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z MiłoszycAutor komentarza: JózefTreść komentarza: Jadczak widzę że ciągle taki sam, był z Pisem, później trzymał z Platforma teraz uciekł jak szczur do Konfederacji a dziś mówi że chce się tylko dostać do Powiatu a obojętne mu z kim wejdzie w koalicję. Za mandat Radnego może podpisać nawet pakt z diabłem czy tam z Tuskiem.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 21:49Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z MiłoszycAutor komentarza: Mario MaxTreść komentarza: https://youtube.com/shorts/b_VCA6XbjsY?is=wrtUEs6ceGaihltB ..... , a co (?)Data dodania komentarza: 14.03.2026, 19:58Źródło komentarza: Najsłynniejsza ławeczka w Oławie już stoi w parkuAutor komentarza: NataTreść komentarza: Już rozumiem o co chodzi...Data dodania komentarza: 14.03.2026, 18:38Źródło komentarza: Zbierają podpisy pod petycją
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama