Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 lipca 2026 21:57
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Kolizja na 3 Maja

Podziel się
Oceń

. Jak informuje nas oficer prasowy Komendy Powiatowej w Oławie dziś w godzinach porannych na ulicy 3 Maja doszło do kolizji dwóch aut. Kierowca Renault Masters cofając pojazd najechał na przód samochodu Volkswagen Passat. Popełniający wykroczenie został ukarany mandatem. Przyczyną mogła być gęsta mgła, która od godzin porannych występuje na terenie Oławy, a przed którą ostrzegaliśmy w mediach społecznościowych i na naszej stronie Aktualizacja 24 października godz. 11.20 - Kierowca który uderzył autem renault master stał na środku pasa ruchu, kierowca naszej taxi (volkswagen passat) jadąc już w dużym natężeniu ruchu zatrzymał się za renault myśląc że stoi on w korku - informuje ECO Taxi. Oława. - Nagle renault zaczął cofać a nasz kierowca nie zdążył nawet nacisnąć na klakson, bo doszło już do kolizji. Kierujący renault zbiegł z miejsca zdarzenia, dlatego nawet na foto wykonanym przez czytelnika są dwa radiowozy. Informacje o oddaleniu się z miejsca zdarzenia potwierdza aspirant Wioletta Polerowicz. Na podstawie danych samochodu został wysłany wniosek o ukaranie.

Fot. Krzysztof Trybulski

(GK)


Napisz komentarz

Komentarze

Luki 23.10.2019 17:25
Dokładnie kierujący Mastercam uderzył w vw z ECO TAXI i uciekł z miejsca zdarzenia!

cześ 23.10.2019 12:33
ale z niego dzban!

A. 23.10.2019 09:46
A czemu nie dodaliscie że kierujący który spowodował kolizje zbiegł z miejsca zdarzenia?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Kres Treść komentarza: Bardzo Dużo jak nie większość mieszkańców powiatu oławskiego ma pochodzenie Kresowe , albowiem przed rokiem 1945 na tych ziemiach przodkowie Nasi nie mieszkali. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 21:14 Źródło komentarza: Świetna frekwencja na Jelczańskim Spotkaniu Kresowym Autor komentarza: * Treść komentarza: Oczywiście, że zgadzam się z tym, że należy sprzątać. Też podróżuje po Polsce i niestety nigdzie nie jest tak tip top posprzątane. To tak samo jak w domu. Sprzątasz, ale zawsze gdzieś kurz i śmiecia można znaleźć. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:52 Źródło komentarza: LIST: - Nowe parki i skwery na pokaz, a pod Urzędem Miasta wstyd i brud! Autor komentarza: * Treść komentarza: Żenujący wpis przedstawiciela tzw. Oławskiej opozycji. Jak się nie ma argumentów w dyskusji, i nic mądrego do powiedzenia, to właśnie używa się takich wpisów pt. „Gosia”. Totalna żenada jak cała tzw. Oławska opozycja. Nie kompromituj się więcej. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:47 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Może jeszcze lotnisko? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:14 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: Dino to polska marka robi konkurencje Niemcom i Portugalczykom itp. Dzięki Dino pozostali nie mogą windować dowolnie cen a to że "solidarnościuchom" leniuchom nie chce się pracować to problem w wielu firmach. Związkowcy nie jedną firmę w kraju położyli i dobrze że właściciel Dino się nie daje tym nierobom na etacie. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:13 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: Klotz Treść komentarza: Szkoda że nikt tu nie napisał z jakimi problemami męczy się teraz Dino. Strajki pracowników, zwolnienia, złe traktowanie i brak podwyżek. Trudna sprawa. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama