Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 07:37
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zbliża się majówka!

Podziel się
Oceń

Oława. Kultura. 3 maja Centrum Sztuki zaprasza zaprasza na "Miasteczko", gdzie odbędzie się "Oławska Majówka". Na scenie wystąpią polski raper PlanBe, łódzki zespół grający muzykę electro pop - KAMP! oraz Kamil Bednarek PlanBe, czyli Bartosz Krupa, to polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Quebonafide, ReTo, Bedoes czy Otsochodzi oraz wokalistami Smolasty i Sztoss. KAMP! to zespół grający muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house`u i chill-wave`u. Muzyce zadebiutowali w 2009 roku epką "Thales One". W 2010 członkowie KAMP! wydali podwójnie "A-side" Heats/Distance of the Modern Hearts", przyciągając uwagę międzynarodowej publiczności. 23 listopada 2012 roku zespół wydał debiutancki album długogrający zatytułowany "Kamp!". Kamila Bednarka rodem z Lipek niedaleko Oławy nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Na scenie od 2008 roku, kiedy to wraz z zespołem Star Guard Muffin wydał epkę "Ziemia Obiecana". Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi "Mam Talent". W 2012 roku po zmianach w składzie powstał zespół "Bednarek", z którym Kamil koncertuje do dziś. Za pierwszą płytę zespołu Bednarek przyjmuje się wysoko oceniany album "Jestem...", który utrzymywał się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie trafił na pierwszą pozycję. Sporo będzie się działo również poza sceną. Już od 15:00 otwarta będzie strefa art, gdzie gdzie oprócz konkursów z nagrodami czekać będą instruktorzy i animatorzy z ciekawymi propozycjami gier, zabaw, warsztatów i pokazów. Dawid Stanasiuk zaprasza wszystkich ciekawych nowinek technicznych. W planie pokaz robotów, interaktywny turniej typu "Battle Royale" oraz pokaz druku 3D. Kasia Bogucka szykuje rodzinne warsztaty ceramiczne, a Marta Jędras warsztaty biżuterii szklanej "Mały Jubiler". Ponadto wielka strefa rekreacji i rozrywki, fotobudka i stoiska branżowe. (kt)

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama