Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 05:10
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Harcerze i zuchy zostają w domu!

"#ZOSTAŃWDOMU CHALLENGE" ?⚜️ zakończył się wczoraj o północy, ale to nie oznacza, że już nie musimy odpowiedzialnie pozostawać w domu, ponieważ to dalej jest potrzebne - informuje Hufiec ZHP Oława. - A tym czasem zobaczcie sklejkę zdjęć osób, które wzięły udział w naszym challenge'u. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni odzewem. ? Dziękujemy każdej osobie, która postanowiła się przyłączyć do naszej akcji‼️? Zobaczcie jak odpowiedzialne są zuchy i harcerze, instruktorzy z naszego hufca, a także ich rodzice‼️⚜️?
  • Źródło: ZHP Hufiec Oława
Podziel się
Oceń

      


Napisz komentarz

Komentarze

k2dom 20.03.2020 14:09
Brawo pokażcie ludziom jak powinni się zachowywać

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama