Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 marca 2026 23:16
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wirtualny "Bieg dla Marty" ma nowy termin

Uda się na początku maja?
Podziel się
Oceń

Staramy się na bieżąco informować o ciekawej inicjatywie działaczy Klubu Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice. Mimo zakazu organizowania wszelkich imprez sportowych, znaleźli oni sposób na podtrzymanie kondycji fizycznej, a przy okazji także uczynienie czegoś dobrego i pożytecznego. Dynamiczna sytuacja, związana z pandemią koronawirusa, wymusza jednak ciągłe modyfikacje zamierzeń organizatorów Wirtualnego Biegu Charytatywnego, którego celem jest pomoc finansowa Marcie Zakowicz - młodej mieszkance podoławskich Wójcic, cierpiącej na białaczkę

-  Początkowo chcieliśmy, aby uczestnicy biegu wyruszyli na trasy 6 kwietnia, ale wobec wprowadzonego przez władze państwowe zakazu swobodnego poruszania się, przesunęliśmy na 12 kwietnia, inaugurację tych nietypowych zawodów, ale szybko okazało się, że i ten drugi termin jest niemożliwy do zrealizowania pomysłu, więc teraz planujemy rozpoczęcie imprezy 1 maja - informuje Arkadiusz Tołłoczko, prezes KB "Harcownik" J-L i dodaje: - W zależności od rozwoju sytuacji również ta data też może być, niestety, po raz kolejny skorygowana. Wszyscy zainteresowani będą na bieżąco o tym informowani, za pośrednictwem facebookowego profilu "Harcownika".  Chcemy oczywiście jak najszybciej zrealizować nasz pomysł, bo choroba Marty nie ma kwarantanny, a czas leci!

W razie pytań czy uwag, można kontaktować się z Eweliną Ziółkowską z Klubu Biegacza "Harcownik" Jelcz-Laskowice - tel.: +48-503-508-803.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama