Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 03:52
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Maraton i półmaraton w Oławie. Kiedy? (mapki)

Już wiemy, że na pewno się odbędzie - informuje Mariusz Jarosławski ze Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych "Biegnij Oławo". Kiedy? 26 września w sobotę. Gdzie? W Oławie na trasie biegowej w lasach nadodrzańskich - start ul. Oleśnicka, godz.9.00
Maraton i półmaraton w Oławie. Kiedy? (mapki)

Autor: Maraton dla Każdego czyli od Oławy do Warszawy (FB)

Podziel się
Oceń

W maratonie na pewno weźmie udział kilkanaście osób, biorących udział w programie "Maraton dla Każdego, czyli od Oławy do Warszawy". Start o godz. 9.00, zamknięcie trasy - godz.15.00. - Ponieważ jednak na trasie półmaratonu i maratonu może znaleźć się do 50 osób, będą miejsca do innych, chcących spróbować swoich sił - mówi Jarosławski. Na razie jeszcze nie ma szczegółów dotyczących sposobu zgłaszania się chętnych (ok.35 miejsc). Na pewno jednak warto sprawdzać informacje w mediach i na profilu"Biegnij Oławo".
 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama