Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 29 kwietnia 2026 21:10
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Droga wciąż zamknięta

Nie udało się jeszcze otworzyć drogi Oława Jelcz-Laskowice i Janików - Jelcz-Laskowice przez Hannę (tu można dojechać tylko do Hanny)
Podziel się
Oceń

Jak już informowaliśmy wielokrotnie, objazd wytyczono przez Minkowice Oławskie. Drogi ponownie będą otwarte - jak zapewnia Starostwo Powiatowe w Oławie - w momencie otrzymania pozytywnej opinii Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei na użytkowanie drogi wojewódzkiej nr 455.

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca z Oławy 27.10.2020 11:11
Dzień dobry. Szanowny Panie redaktorze Jurku. Jak Pan myśli ile może potrwać audyt i analiza "wartości" naszego jedynego szlaku komunikacyjnego łączącego Oławę z Jelczem-Laskowice. Otóż realizacja tych czynności, oczywiście przy założeniu odrobinie dobrej woli wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim naszych włodarzy to maksymalnie kilka godzin. Zatem co lub kto stoi na przeszkodzie tym czynnościom. Od kogo jest to uzależnione ? Kto nie wykonuje należycie swoich obowiązków w obszarze wsparcia i pomocy nie tylko dla mieszkańców naszego powiatu ? Jeśli ta analiza ma być wykonana rzetelnie, to proponuję by już teraz zrealizować takie ekspertyzy i analizy pod przyszłe wykonanie nowej nawierzchni i remontu na całym odcinku drugi wojewódzkiej Oława - Jelcz-Laskowice, który to remont od dawna powinien mieć miejsce. Co roku odkładany jest ten etap prac a droga każdego roku nie tylko po zalaniu jej przez wystąpienie z koryta Odry jest w bardzo tragicznym stanie. A tylko na marginesie pragnę przypomnieć, że odcinek tej drogi łączu Oławę z podstrefą ekonomiczną w Jelczu-Laskowice do której każdego dnia jeździ kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset samochodów ciężarowych z ładunkiem a także kilkaset samochodów osobowych, pracowników dojeżdżających każdego dnia do i z pracy do domu. Zatem jeśli to zamknięcie ma trwać, to niech ono wreszcie za skutkuje remontem tego ważnego dla naszego powiatu odcinka drogi wojewódzkie 455. Szanowny Panie redaktorze Jurku, jeśli by się tak stało mieszkańcy powiatu i nie tylko zrozumieją potrzebę i będą dalej nadkładać kilometrów widząc jednak wsparcie i ZROZUMIENIE włodarzy w dawno oczekiwanej inwestycji drogowej. W innym razie ponownie włodarze na czele z Panem ZB (Starostą) narażą się tak jak od dawna na konstruktywną, ale słuszną krytykę. Pozdrawiam - kierowca z Oławy.

Gość 27.10.2020 09:46
Przekonałem się dzisiaj że jednak nie opłaca sobie skracać drogi bo panowie funkcjonariusze czuwają ?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: .Treść komentarza: Czy na prawdę potrzebujemy tego? Ani nic ciekawego nie mają, ani tam tanio, a już na pewno aż pip się nim interesuje, bo dla pracownika to niezła zajezdnia obdzierająca z godnościData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:56Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieci T Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Prosimy o źródło takiej informacji, chętnie podzielimy się taką wiedzą z CzytelnikamiData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:55Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieci T Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Prosimy o źródło takiej informacji, chętnie podzielimy się taką wiedzą z CzytelnikamiData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:55Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieciAutor komentarza: Bez inwektyw, chociaż ci się należąTreść komentarza: Każdy sądzi według siebie,nie mierz innych swoją miarąData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:34Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: OlawiakTreść komentarza: Drugie Dino niebawem ruszy budowa w Nowym Otoku!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 20:32Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieciAutor komentarza: Bez inwektyw, chociaż ci się należąTreść komentarza: Przysłowie mówi że każdy sądzi według siebie Jeżeli nie chcesz pomóc to zamilknij i nie sądź innych swoją miarąData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:31Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiem
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama