Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 20:13
ZOBACZ:
Reklama BMM
Reklama Jaśnikowski
Reklama

Potrzebna dobra karma! W Was cała nadzieja

- Jimmy, Tofik, Kenzo, Geneviev, Szajbus, Zigi, Pimpek, Szaber... to nasze psiaki, które są obecnie w domach tymczasowych. Idea domu tymczasowego jest prosta - dom daje czas i miejsce,  my zapewniamy wszystko, co potrzeba - przede wszystkim karmę - piszą dziewczyny z Jelczańskiego Stwarzyszenia dla Zwierząt, które odebrały te pieski z tragicznych warunków. Kończą się zapasy karmy, potrzebna pomoc!
  • Źródło: https://www.facebook.com/jelczanskiestowarzyszeniedlazwierzat
Potrzebna dobra karma! W Was cała nadzieja
Na zdjęciu jest Tofik, który w marcu został odebrany pseudo właścicielom. Był w dramatycznym stanie, ledwo stał na łapach, był tak głodny, że rzucał się na jedzenie. Teraz trafił pod opiekę wspaniałych ludzi

Autor: arch. Jelczańskiego Stowarzyszenia dla Zwierząt

Podziel się
Oceń

Zapasy karmy kurczą się nam w niewyobrażalnym tempie. Tej dla kotów jeszcze trochę zostało, ale półka z karmą dla psów świeci pustkami. 
Nie chcemy żywić psiaków "trocinami", ponieważ całe życie jadły zlewki i teraz zasługują na wszystko, co najlepsze. Dlatego chcemy karmić je dobrej jakości karmą, taką jak Brit Premium czy Brit Care. 
Do tego Tofik i Jimmy potrzebują specjalistycznej karmy, a Geneviev dobrych mięsnych  puszek - a to wszystko kosztuje. 
Bez Was nie damy rady, dlatego musimy prosić Was o pomoc! ZBIÓRKA DATKÓW TRWA - TUTAJ
Pomóżcie nam, prosimy, w zakupie karmy dla psów uratowanych podczas interwencji lub zabranych z ulicy - te psy na pewno na to zasługują!  


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KazikTreść komentarza: To otwieraj jak Skolim ...Data dodania komentarza: 31.01.2026, 17:56Źródło komentarza: Park Handlowy. Pokazali, jak to ma wyglądaćAutor komentarza: Z wioskiTreść komentarza: Tak niezbędna inwestycja wszyscy będziemy przesiadywać na dworcu i kawkę popijać a może by tak nowy asfalt na ul Zachodniej bo jamy jak po szkodach górniczych i inwestorzy ze świata nie mogą się nadziwić .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 16:29Źródło komentarza: Będzie remont dworca PKP w Jelczu-Laskowicach. Nareszcie!Autor komentarza: emerytTreść komentarza: netto przy iwaszkiewicza świeci pustkami? kiedy tam byłeś w takim razie? Chyba nigdy, ewentualnie raz i tak trafiłeś.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 14:01Źródło komentarza: Park Handlowy. Pokazali, jak to ma wyglądaćAutor komentarza: EkscentrykTreść komentarza: Krzysiu pilnuj swojego korytka i posady żonki w Jelczu, która ma tylko za nazwisko.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:44Źródło komentarza: 12 kandydatów na prezesa CSiR. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?Autor komentarza: EkscentrykTreść komentarza: Krzysiu pilnuj swojego korytka i posady żonki w Jelczu, która ma tylko za nazwisko.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:44Źródło komentarza: 12 kandydatów na prezesa CSiR. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?Autor komentarza: EkscentrykTreść komentarza: Krzysiu pilnuj swojego korytka i posady żonki w Jelczu, która ma tylko za nazwisko.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:43Źródło komentarza: 12 kandydatów na prezesa CSiR. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama