Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 05:39
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Z nagrodami, gwiazdami i medalami

Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie pożegnał absolwentów 2021
  • Źródło: Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
Podziel się
Oceń

30 kwietnia uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Była to okazja do złożenia podziękowań, podsumowania pracy, do refleksji i zadumy. Następnie w auli szkolnej odbyła się uroczystość pożegnania nagrodzonych absolwentów. Podczas spotkania przekazano i gratulacje i życzenia, wręczono nagrody za wysokie wyniki w nauce, w sporcie oraz za działalność na rzecz szkoły.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały:
1. Małgorzata Boratyn 4D
2. Alicja Stec 4D
3. Sandra Kawałko 4A
Statuetkę ,,Szkolna Rodzina " otrzymali państwo Małgorzata i Czesław Boratynowie.
Medale otrzymali:
1. Medal ,, Absolwent na medal "- Małgorzata Boratyn 4D
2. Medal ,, Absolwentowi za działalność na rzecz szkoły "- Stanisław Leja 4C
3. Medal ,, Absolwent sportowiec na medal ":
- w kategorii dziewcząt Katarzyna Raginia 4A i Paulina Wierzyk 4C
- w kategorii chłopców Damian Makowski 4B i Michał Rzemykowski 4C
Przyznano Gwiazdy w kilku kategoriach:
1. TALENT SZKOLNY 2021- Alicja Stec 4D
2. NAJSYMPATYCZNIEJSZA 2021- Gabriela Głowacka 4B
3. NAJSYMPATYCZNIEJSZY 2021- Leonard Doliński 4A
4. POMOCNA DŁOŃ 2021- Sandra Kawałko 4A
5. INDYWIDUALNOŚĆ 2021- Jakub Kobylnik 4B
6. PARA ROKU 2021- Alicja Stec i Adam Rasiewicz
Złożono podziękowania za działalność na rzecz Samorządu Szkolnego.
Dyplomy otrzymali:
1. Alicja Stec
2. Viktoriia Skrypchuk
3. Jakub Haniszewski
4. Stanisław Leja
W uroczystości wzięli udział: dyrektor Jadwiga Braniewska, starosta powiatu oławskiego Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Witold Niemirowski, przewodniczący Rady Rodziców-Tomasz Rożniatowski oraz grono pedagogiczne i oczywiście uczniowie.
 
Drodzy Absolwenci! Gratulujemy osiągniętych sukcesów!
Uroczystość przygotowała klasa 2D5 z wychowawcą.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama