Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 21:25
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Podziel się
Oceń

Oława. Wypadek. 0,19 (mg/l) czyli blisko 0,4 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca, który 6 listopada potrącił rowerzystkę Do wypadku doszło około godz. 9.15 na ulicy Zwierzynickiej przy skręcie na śluzę. Kierujący nissanem almerą mieszkaniec Oławy, jadący od strony Zwierzyńca Dużego potrącił rowerzystkę. Kobieta jechała ścieżka rowerowa ze Ścinawy Polskiej do Oławy. Poszkodowana ze złamaną prawą ręka i obiciami ciała trafiła do szpitala w Oławie. - Kierowca ma 0,19 (mg/l) - mówi sierżant sztabowy Tomasz Gontlach. - Sprawa zostanie skierowana do sądu. (WK)

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy


Napisz komentarz

Komentarze

aaa 18.01.2019 19:06
ciekawe jaki dostał wyrok..?

Wojo 06.11.2018 22:03
0.19 promila czy 0.19 mg/l podajecie sprzeczne informacje a po drugie stan nietrzeźwości według kk to stan od 0.5 promila więc tak czy tak nie możecie napisać że kierowca był nietrzeźwy, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Pozdrawiam i nie róbcie takich byków w przyszłości

ZUS działaj 06.11.2018 20:21
Anonim napisał; ,,Gazeta Wrocławska podała, że m. in. w Jelczu- Laskowicach na 32 funkcjonariuszy w pracy jest 6 w tym dwóch komendantów i dwóch kierowników. Jak wygląda sytuacja w naszym powiecie?'' a co jeszcze ZUS robi, że agenci nie sprawdzają legalność zwolnień L4 i nie ,,uzdrawiają pacjentów'' ?

To Ja 06.11.2018 19:57
chyba zjadl kilka kwasnych jablek I wydmuchal 0.4 promila

FFM 06.11.2018 19:26
No i teraz trzeba będzie wracać do Niemiec SINDBADEM. Chwila nieuwagi i duży problem chłopina ma.

06.11.2018 18:06
Gazeta Wrocławska podała, że m. in. w Jelczu- Laskowicach na 32 funkcjonariuszy w pracy jest 6 w tym dwóch komendantów i dwóch kierowników. Jak wygląda sytuacja w naszym powiecie?

cde 07.11.2018 08:56
W Oławie mamy wrażenie, że na 60 funkcjonariuszy w pracy też jest 6. Nigdzie ich nie widać. Oława to jak oaza bezpieczeństwa. Może tak ich zwolnić???

lipa 06.11.2018 16:51
t0o ile w końcu miał ? 0,4 promila ? czy 0,19 ? Akurat jeśli 0,19 to mogł zjeść jabłko

06.11.2018 16:17
Czesiu a co to jest "se"? W normalnej Europie dopuszczalne jest 0.5, a nawet 0.8. Czy sierżant sztabowy odróżnia mg/l od promili? Ale reasumując 0,4 promila to nie jest stan upicia. Wystarczy jedno piwo. Lampka wina. Cała zachodnia Europa tak jeździ i odziwo ma mniej wypadków od polskich kozaków za kierownicą. Problemem nie jest alkohol tylko mentalność polskich kierowców.

Aska 06.11.2018 15:07
Rowerzysta się nie liczy nawet na ścieżce rowerowej i drodze z pierszenstwem nie można czuć się bezpiecznie dziękuję panu który zadzwonił po pogotowie które przyjechało do mojej mamy

cześ 06.11.2018 14:22
ale se narobił bigosu

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Radny Treść komentarza: Czy Starostwo połączy siły z Burmistrzem ? Co to wogole za opinia. Niech to sfinansuje pewien radny z Miloszyce. Ponoć już był u Starosty i załatwił. Dalej nie zrobione ? Data dodania komentarza: 28.07.2026, 20:10 Źródło komentarza: LIST: - 600 metrów od cywilizacji. Ponad 260 mieszkańców walczy z urzędniczą głuchotą w Miłoszycach Autor komentarza: Szatyn Treść komentarza: W Turcji takie widziałem na bazarze. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 20:06 Źródło komentarza: Wojewoda odpowiada w sprawie Karoliny Kaczor Autor komentarza: Jarosław K. Treść komentarza: Przewodniczący RM w Oławie, zaprzeczył doniesieniom i ukręcił sprawie łeb. Ktoś się łudził że będzie według litery prawa ? Powiatowa Mafia ma sobie za nic "praworządność". Oby dziennikarz śledczy prowadzący sprawę, znalazł dowody na wszystkie osoby powiązane z tą aferą. Niech wam się śni "świat zza krat". Data dodania komentarza: 28.07.2026, 19:45 Źródło komentarza: Wojewoda odpowiada w sprawie Karoliny Kaczor Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: A to zdjęcie,to reklama firmowej bluzki czy jak ?!haha Data dodania komentarza: 28.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Wojewoda odpowiada w sprawie Karoliny Kaczor Autor komentarza: Olawianka Treść komentarza: Czekamy, na informację, od pana Torz?! Jestem ciekawa ?! Data dodania komentarza: 28.07.2026, 18:46 Źródło komentarza: Wojewoda odpowiada w sprawie Karoliny Kaczor Autor komentarza: Platyn Treść komentarza: Przecież to ironiczna odpowiedź . Nikt nie załapał? Kciuki w górę ;) Data dodania komentarza: 28.07.2026, 18:14 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama