Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 16:19
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Kto widział ten wypadek?

Rodzice 13-letniego Dominika poszukują świadków potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych na ulicy Kutrowskiego obok skrzyżowania z ulicą Jana Kochanowskiego i stojącego tam fotoradaru, co miało miejsce 11 stycznia tego roku o godz. 7.45.
Kto widział ten wypadek?

Autor: Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się
Oceń

Chłopiec szedł do szkoły i w wyniku wypadku doznał złamania obojczyka oraz spędził kilka dni w szpitalu. Tymczasem oławska Policja uznała, że jedyną winę za potrącenie ponosi dziecko. Rodzice bardzo proszą o zgłaszanie się osób, które widziały potrącenie Dominika lub dysponują nagraniami np. z samochodowych wideorejestratorów. Osobami kontaktowymi są pan Tomasz Czernicki, tel: 739-014-261 oraz mec. Jarosław Litwin prowadzący sprawę, tel: 665 818 910.


Napisz komentarz

Komentarze

olawa 25.01.2022 12:01
Bez świadków trudno mówić cokolwiek. Obwiniać dziecko na pasach, zakładać wtargnięcie skoro wszyscy wiedzą, że tam wejść na pasy jest trudno, bo nieraz będąc na pasach kierowcy przyspieszali byleby tylko zdążyć przejechać przed pieszym. Obwiniać tylko kierowcę też nie można, bo czasem ktoś nagle wbiega na pasy. Ale jeśli ktoś wszedł na pasy, to jak można mówić o winie pieszego na pasach? Nic nie wiadomo-jedynie można rozesłać informację, bo może ktoś widział, był świadkiem i tyle. A już siadanie na jakichś rodziców chcących poznać prawdę jest...bez komentarza. Dziecko w szpitalu, a u ludzi brak empatii w dojściu prawdy.

. 25.01.2022 10:39
Rozumiem, że z relacji świadków wynika, że chłopak wtargnął na przejście dla pieszych? Czy wpatrzony w smartfona? Uprzedzając głupie komentarze - nic się nie zmieniło w przepisach odnośnie wtargnięcia na przejście dla pieszych.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ... Treść komentarza: Zgloszenie regularnie i co patrol przyjedzie nawet widząc nieprawidłowości nie reaguje.Dlaczego nie wiem?Ściema z tymi zgłoszeniami. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:40 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Bo tam jest najwięcej przekraczana prędkości jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:18 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Ale najlepszy jest wrocławski Jarmark Świętojański... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 15:08 Źródło komentarza: Projekt „Piknik Nocy Świętojańskiej” nagrodzony Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Przydało by się żeby policja uciszyła tego uja w czerwonym dodgu nr SK... bo tylko jego słychać w Oławie. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Nawiedzone osoby wbijają co rusz zgłoszenia w jednym temacie, kilkaset na przekraczanie prędkości na ul. Iwaszkiewicza. Niektórym trzeba odciąć internet bo nie widzę do czego służy, a za natarczywość też mogą ukarać, chyba jedno zgłoszenie powinno wystarczyć na ulicę. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: ,,, ....Pamiętaj! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania zdarzeń wymagających natychmiastowej interwencji. ,, Ile razy zgłaszałam tiry parkujące na zakazie przed wjazdem do Ergisu? Ile czasu to już trwa ? Jakie czynności w związku z tym zostały wykonane? Ściema , ściema , ściema Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama