Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 15:17
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Jest sprzęt dla uczniów nowych warsztatów!

Do nowego budynku warsztatów zajęciowych, przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie trafiła już część nowego sprzętu
Podziel się
Oceń

Rozpoczęło się wyposażanie warsztatów szkolnych 
Jak informuje Starostwo Powiatowe w Oławie proces kompleksowego wyposażania sal dydaktycznych i pracowni warsztatów szkolnych jest możliwy dzięki pozyskaniu przez samorząd powiatowy środków zewnętrznych w ramach II edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Sprzęt jaki trafił w grudniu do placówki to przede wszystkim urządzenia niezbędne do zagospodarowania pracowni gastronomicznej i hotelarskiej – kuchenki indukcyjne, zmywarki, lodówki, blendery, miksery i pozostałe akcesoria przydatne do pracy w wymienionych wyżej salach warsztatowych. Wyposażenie będzie szczególnie ważne przy realizacji programu nauczania dla uczniów klas technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum hotelarstwa. Łączny koszt sprzętu kuchennego wyniósł 134 967,90 zł.
Do warsztatów zajęciowych w najbliższych dniach trafi również sprzęt komputerowy i fotograficzny. Wyposażenie przeznaczone głównie do nauki w zawodzie technik reklamy oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej kosztowało w sumie 69 449,55 zł. Nowy sprzęt to mi.in. kamery cyfrowe, aparaty fotograficzne z obiektywami, lampy błyskowe, statywy, głośniki, tablety itp.



Napisz komentarz

Komentarze

Kazik 03.01.2023 19:03
Po co szkolić w kierunku gastronomicznym jak ona pada na pysk z powodu wysokich rachunków za gaz , itd . https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/gdansk-pizzeria-dostala-rachunek-na-ponad-72-tys-zl-zamykamy-sie/lf26s6l

Wowa ze Lwowa 03.01.2023 20:25
Wzruszające.

mieszkaniec 03.01.2023 14:35
A co ze szpitalem ?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Filozof grecki Treść komentarza: Nawiedzone osoby wbijają co rusz zgłoszenia w jednym temacie, kilkaset na przekraczanie prędkości na ul. Iwaszkiewicza. Niektórym trzeba odciąć internet bo nie widzę do czego służy, a za natarczywość też mogą ukarać, chyba jedno zgłoszenie powinno wystarczyć na ulicę. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:33 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: ,,, ....Pamiętaj! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania zdarzeń wymagających natychmiastowej interwencji. ,, Ile razy zgłaszałam tiry parkujące na zakazie przed wjazdem do Ergisu? Ile czasu to już trwa ? Jakie czynności w związku z tym zostały wykonane? Ściema , ściema , ściema Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: oławianin Treść komentarza: faktycznie, w takich okolicznościach też bym dłuższego kroku nie zrobił... Data dodania komentarza: 12.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Były radny nie odpuszcza, bo przejście jest, ale... suchą nogą przejść się nie da Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kaczor znowu nieobecna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: zawiedziony Treść komentarza: i tak policja nic z tym nie robi Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: 194 zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w maju Autor komentarza: z bbs-u Treść komentarza: a zastępcą burmistrza Ładna Wiola. To już pewne. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama