Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 23:02
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Podziel się
Oceń

Już można korzystać z oławskiego przystanku plaża. Na ulicy Młyńskiej na wydzielonej strefie z piaskiem są leżaki i kula, w której zamontowano spryskiwacze z wodą, dające kojące ochłodzenie. Jak powiedział nam burmistrz Tomasz Frischmann, to nie wszystko, ponieważ z czasem w tym miejscu pojawi się dodatkowe wyposażenie, między innymi zjeżdżalnia dla dzieci. Miejska plaża powstała dzięki współpracy UM Oława i lokalnych przedsiębiorców. Jak wam się podoba taki pomysł na relaks?  

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu

Mini plaża z wodną mgiełką czyli strefa chilloutu


Napisz komentarz

Komentarze

Mariusz 30.06.2018 18:44
Do pomysłodawcy projektu. Można sprzątnąć tą kuwetę. Ludzi na leżakach nie widać , a pieski leją w piasek bez umiaru.

gość 04.06.2018 22:54
Tym śmietnikiem nieudolnie "zarządza" BLD Nieruchomości, cały czas bajzel i smród ! za co biorą pieniądze???

Mariusz 04.06.2018 17:28
I smród od kubłów ..... , jak z tamtej strony zawieje. P.s. Nawiązujac do artykułu gratuluję odpowiedzialnym za monitorowanie obecnej sytuacji.

Jasiu 04.06.2018 08:05
Wcześniej zrobili taki parking, który nie jest parkingiem a terenem zielonym, ale można na nim parkować. Teraz - plażę w środku wielkiego parkingu w centrum miasta. Dodatkowo zastanawiam się, jak będzie plaża (+okolica) wyglądała pod koniec sierpnia.

sw 04.06.2018 09:56
To nigdy nie był parking!!!

Jasiu 04.06.2018 12:00
Prawda. Natomiast natężenie ruchu w bliskim sąsiedztwie samej piaskownicy jest dosyć spore.

Sławek 03.06.2018 21:24
Dolny Śląsk domaga się dostępu do morza!!!

Jasiu 04.06.2018 09:18
Oj tam, mamy blisko do Czech. A oni, podobno, w końcu mają mieć.

gość 04.06.2018 09:55
A ty do rozumu?

Mariusz 03.06.2018 20:04
Na ul. Młyńskiej mamy drugą strefę https://zapodaj.net/cbd0f90e6adaa.jpg.html .... tak , że w takim sąsiedztwie aktywnego wypoczynku nie polecam.

Wiedzący 03.06.2018 07:35
Obwodnica to już sprawa najwyższego szczebla. Mieliśmy posła Kaczora i nic w tej sprawie nie zrobił. Był za słaby. Do obwodnicy takiej trzeba naprawdę mocnego inteligentnego zawodnika, a Kaczor nie nadawał się. Burmistrz czy starosta nie są w stanie nic zrobić. Obwodnica łączyła by się z drogą wojewódzką, potem most na Odrze, co już stanowi połowę ceny całości, potem most na Oławce, skrzyżowanie z drogą krajową, potem most nad główną linią kolejową, znów połączenie z drogą wojewódzką, potem znów Oławską, znów linia kolejowa i znów droga krajowa. Do tego potrzeba inteligentnego gościa po studiach prawniczych, a nie fircyka takiego jak Kaczor który pospiesznie maturę zaoczną w Jarocinie robił. Musimy mieć posła z prawdziwego zdarzenia.

acan 04.06.2018 09:53
Nie ma takich w Oławie to trzeba poszukać sojuszników we Wrocławiu , Warszawie. Obwodnica to konieczność!

mieszkaniec 03.06.2018 04:16
King- twój Język Polski jest powalający , chyba często chorowałeś w szkole?

Mirek 02.06.2018 23:15
Żenada. Szkoda, że przed przed ratuszem sobie piaskownicy nie postawiliście, bardziej by się wam przydała.Nie wiem też co w głowie mają osoby cieszące się z piaskownicy otoczonej lokalami z działalnością gospodarczą, wśród spalin aut. Jest tyle godnych uwagi terenów zielonych. Chyba kupię włodarzom miasta grabki, wiadereczka i niech idą się bawić.

King 02.06.2018 22:36
Pomysl dobry ale (***)owe wykonanie ...Panie burmistrzu zrob Pan myslac nie kilka lezakow troche piasku i tandetny spryskiwacz tak potaniosci za komuny lepiej potrafili pogluwkowac...jak narazie to tlumow tam nie ma...

Twoje imię 02.06.2018 22:35
@Adrian (...), dlaczego zaskrońce twojego pokroju zawsze negują każdą pozytywną inicjatywę tego miasta? Pomysł rewelacyjny, miejsce idealne.

anonim 03.06.2018 10:54
Fajnie się bawić, szczególnie dzieciom, wśród parkowanych dookoła samochodów? tam powinien być zakaz ruchu dla pojazdów ( dopuszczający tylko zaopatrzenie sklepów i lokali gastronomicznych). Smród spalin w zamkniętej przestrzeni jest szczególnie uciążliwy dla dzieci i gości odwiedzających ogródki kawiarni.

Magda 02.06.2018 21:22
Super pomysł , widać że w każdym miejscu można coś fajnego stworzyć.

Oławianka 02.06.2018 20:04
super atrakcja i dobrze, że nie jest przy basenie, każde miejsce dobre jest dla spędzenia na powietrzu czasu z dziećmi a pomysł w tym miejscu jest trafiony.

Wy 02.06.2018 17:46
Dobry pomysł, byłem, widziałem, działa.

Adrian 02.06.2018 16:50
Po co to w tym miejscu. Powinno to być koło odkrytego basenu. Niech władze skupią się na obwodnicy. To jest najważniejsze, plaże ronda zostawcie.

asd 03.06.2018 10:48
Burmistrza i radnych tylko takie "miałkie" sprawy jak ten piasek interesują. Poważne sprawy jak budowa obwodnicy ich mózgi nie są w stanie ogarnąć. Zrobili piaskownicę, to takie proste i łatwe a wyborcy cieszą się. Zapamiętamy to na co was stać.

Anna 04.06.2018 20:52
Alez ty przyziemny... nudny wrecz.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama