Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 00:37
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski

Do "Parku Różności" w Jelczu-Laskowicach zapraszamy na 29 października

- Zapamiętajcie tę datę! 29.10.2023 - poinformował w mediach społecznościowych radny Jacek Załubski. - "PARK RÓŻNOŚCI ic comming..."
Do "Parku Różności" w Jelczu-Laskowicach zapraszamy na 29 października
Zapraszamy na pierwszą tzw. "wyprzedaż garażową", "pchli targ", ale pod nazwą "Park Różności"
Podziel się
Oceń

W imieniu Zarządu Osiedla Laskowice przy współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Zwiadowców Historii oraz Miastem i Gminą Jelcz-Laskowice zapraszamy na pierwszą tzw. "wyprzedaż garażową", "pchli targ", ale pod nazwą "Park Różności"- informuje radny. - Odbędzie się ona na parkingu przy Urzędzie Miejskim, w niedzielę 29 października w godzinach od 10:00 do 16:00. Trwają prace i niebawem pojawi się wydarzenie na FB. Już teraz jednak zapraszamy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek, nadające się do "wyprzedaży" przedmioty w piwnicach, w pawlaczach tudzież schowkach, do zgłaszania swojej chęci wystawienia się i upłynnienia dobytku, który pewno przy żadnej innej okazji nie wyjdzie na światło dzienne.  

✅Prosimy zgłaszać się (Imię, Telefon) pod podany adres mailowy:

[email protected] 

Do akcji już zgłosiła udział Miejska Biblioteka Publiczna w Jelczu-Laskowicach: - Masz w domu niepotrzebne książki, gry lub puzzle w dobrym stanie? Przynieś je do biblioteki! Włączyliśmy się w akcję charytatywną i zebrane od Was przedmioty przekażemy na Kiermasz Różnorodności, który odbędzie się 29.10.2023 r. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany stowarzyszeniu Ja jestem. Zbiórka trwa do wtorku – 17 października.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama