'- Czy segregacja śmieci była nam potrzebna? - pyta Grzegorz, który zrobił to zdjęcie przy ul. Paderewskiego
Napisz komentarz
Komentarze
Mariusz
09.05.2018 16:09
Z tego co widzę , to w Oławie temat śmieci ogarnia TYLKO SM Odra ( wystarczy spojrzeć jak przygotowali i zabezpieczyli teren pod śmietniki) ..... , reszta instytucji to kiepscy gospodarze.
Polak_mały
06.05.2018 22:26
Nic dodać, nic ująć... Jeno ciśnie się na usta cytat: "Kto nie był ni razu człowiekiem, Temu człowiek nic nie pomoże".
ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone.
Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.
Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.
Napisz komentarz
Komentarze