Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 10:24
Reklama
Reklama

W marcu Świadkowie Jehowy rozpoczęli miesięczną kampanię

Ruszyli z zaproszeniami. O co chodzi? Chcą zaprosić mieszkańców Oławy na dwa wyjątkowe wydarzenia w kwietniu 2025 roku
W marcu Świadkowie Jehowy rozpoczęli miesięczną kampanię
Pamiątka śmierci Jezusa w 2025 roku odbędzie się 12 kwietnia

Źródło: fot. JW.ORG

Podziel się
Oceń

Wieczorem, w sobotę 12 kwietnia, Świadkowie Jehowy na całym świecie zgromadzą się na dorocznej uroczystości upamiętniającej śmierć Jezusa Chrystusa. I chociaż samych Świadków jest ponad 9 milionów, w poprzednich latach to wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło ponad 20 milionów osób!

 - Wiemy, że w Oławie jest mnóstwo osób, które cenią sprawy duchowe, dlatego też każdego roku, zapraszamy innych, by przyłączyli się do nas w upamiętnianiu śmierci Jezusa Chrystusa - mówi rzecznik Świadków Jehowy Zbigniew Malarski. - Celem naszej miesięcznej kampanii jest zaproszenie na to ważne wydarzenie jak największej liczby mieszkańców naszej lokalnej społeczności. Każdy jest mile widzianym gościem

Jak wygląda Pamiątka Śmierci Jezusa? Podczas uroczystości zostanie wygłoszone przemówienie, które wyjaśni, dlaczego Jezus umarł, jakie znaczenie jego śmierć ma dla każdego człowieka i jak cała ludzkość korzysta z Jego ofiary. W tym roku, w samej w Polsce uroczystość Pamiątki odbędzie się w setkach miejsc – i co interesujące – aż w 13 językach. W Oławie Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się tradycyjnie przy ul. Żeromskiego 15. Program wszędzie będzie taki sam i potrwa około godziny. Ponadto w weekend 5 i 6 kwietnia w lokalnych Salach Królestwa zostanie wygłoszony specjalny wykład zatytułowany „Czy można znaleźć prawdę?”. To 30-minutowe, oparte na Biblii publiczne przemówienie podkreśli, co Jezus powiedział o prawdzie i gdzie można ją znaleźć w czasach rosnącej dezinformacji. Po wykładzie odbędzie się godzinna dyskusja na temat biblijny z udziałem publiczności. 

 

 




 



 


Napisz komentarz

Komentarze

mmb 06.04.2025 01:26
W ogóle po co to tutaj jest? Przecież oni są pieprzoną sektą, która przyjmuje ludzi i każe im w imię wiary porzucić dotychczasowe życie i relacje z innymi osobami nie związanymi z nimi. Lepiej trzymajcie się od nich z dala. Nawet od legalnych organizacji skupionych na religii warto mieć duży dystans.

cześ 01.04.2025 13:09
A niby skąd wy możecie wiedzieć dlaczego Jezus umarł??? Może sami sobie tą historyjkę wymyśliliście i oszukujecie ludzi???

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Bo oni chodzą do szkoły , żeby się uczyć a w Sobieskim ciągle trwają zabawy . Zgodnie z powiedzeniem " nie matura a chęć szczera zrobią z ciebie oficera " .Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:29Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "Rzeczą, która budzi zastrzeżenia (...) jest forma nagłośnienia (...). (...) było niezbędne minimum w postaci wzmianki w BIP, stronie internetowej (...), a nawet w gazecie - ale wydaj mi się, że (...) powinno to być znacznie bardziej nagłośnione. Tymczasem zrobiono (...), niezbędne minimum." Dawno już nikt nie wskazał tak dobitnie na nikłą rolę gazety w podawaniu informacji, jej zasięgu i oddziaływania, jak zrobił to "lokalny działacz społeczny, ekolog dla którego bardzo istotna jest ochrona środowiska naturalnego". Pierwszy tego imienia... (a zbieżność danych oraz podobieństwo osoby na zdjęciu z czynnym politykiem KO może być jedynie "przypadkowa..."). Dlaczego inni lokalni politycy (zajmujący się hobbistycznie ekologią), nie dostąpili zaszczytu skomentowania - nie wiadomo. Kabaret w czystej postaci.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: ten pseudo burmistrz nadaję się tylko na zdjęcia i cieszyć tą japę bo tylko to dobrze mu wychodzi.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:58Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: To miasto nie ma gospodarza, jakby miał odrobinę honoru to podałby się do dymisji i oddał pobrane wynagrodzenie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 07:47Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Składam należne gratulacje! Dodam, że Rowerem przez Jelcz w ubiegłym roku doceniło talent Wojtka Ganczarka organizując odsłonięcie jego gwiazdy w dębińskiej alei. Gratuluję również rodzicom, którzy wychowali tak zdolnego człowieka! Oboje, przez długie lata związani są ze szkolnictwem. A my? cóż, pozostaje nam cieszyć się, że Wojtek Ganczarek w tak piękny sposób rozsławia nasze miasto!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:31Źródło komentarza: Wojciech Ganczarek z Grand Prix Festiwalu HumanDOCAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Prawdziwa uczta dla miłośnika muzyki barokowej , wspanialeData dodania komentarza: 5.12.2025, 04:23Źródło komentarza: Wyjątkowy koncert w Sali Rycerskiej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama