W rywalizacji wzięło udział siedem szkół z Dolnego Śląska, a uczestnicy zmierzyli się z wieloma konkurencjami: testem wiedzy, sprawnością fizyczną, strzelaniem (w tym na nowoczesnej strzelnicy wirtualnej) oraz zadaniami z zakresu pierwszej pomocy i umiejętności praktycznych niezbędnych w służbach mundurowych.
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie reprezentowali:
- Piotr Herba
- Nikodem Narolski
- Natalia Zarówna
Cała trójka, pod opieką nauczyciela i policyjnego koordynatora, wykazała się ogromnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i duchem walki. W klasyfikacji końcowej zajęli IV miejsce, co jest ogromnym sukcesem!
Indywidualne wyróżnienia:
- Piotr Herba – najlepszy wynik w teście wiedzy z zakresu organizacji Policji, prawa oraz bezpieczeństwa!
- Nikodem Narolski – najwyższy wynik (ex aequo) w teście sprawności fizycznej!
Udział w Olimpiadzie to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale przede wszystkim cenna lekcja i doświadczenie, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.











Napisz komentarz
Komentarze