W tegorocznym Turnieju Piłkarskim Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Wrocławskiej, które odbyły się w upalną sobotę 27 czerwca w Oławie, wywalczyli 3 miejsce, powtarzając tym samym znakomity wynik z ubiegłego roku.
To ogromny sukces, będący efektem talentu, zaangażowania i ducha drużyny. Wielkie brawa dla młodych piłkarzy oraz ogromne podziękowania dla rodziców, opiekunów i wszystkich osób zaangażowanych w to, aby drużyna mogła wziąć udział w tym pięknym wydarzeniu.
Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Wrocławskiej w Piłce Nożnej, organizowany przez parafię pw. śś. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie, odbywał się na boiskach Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej odbył się. Wcześniej odprawiono mszę pod przewodnictwem bp. Jacka Kicińskiego.
W homilii biskup podkreślił, że już sam udział w finale jest powodem do dumy: - Na pewno wiele ludzi chciałoby dzisiaj wystartować, a nie dało rady. Dlatego już na samym początku chcę Wam powiedzieć, że czujcie się wszyscy jako zwycięzcy finału turnieju liturgicznej służby ołtarza. To już jest Wasze zwycięstwo. Pierwsze, że tu jesteście. Że udało się skompletować super drużyny. Czasami jest tak, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. I pamiętajcie, że jeśli ktoś poniesie porażkę, to nie jest tragedia...
















Napisz komentarz
Komentarze