Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 00:35
ZOBACZ:
Reklama BMM
Reklama Jaśnikowski

Z fotografią do Białegostoku

Podziel się
Oceń

Jakub Małecki wystawi swoje zdjęcie podczas XVIII Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży O nagrody i możliwość pokazania zdjęć na wystawie ubiegało się 673 uczestników z całej Polski, w najróżniejszym wieku (od lat kilku do 21). Tematyka zdjęć jest dowolna, jednak organizatorzy zachęcają młodych ludzi, aby poprzez zdjęcia okazywali swoje emocje, chęci, pragnienia. Cenne są fotografie obrazujące współczesną młodzież. Pomysłodawcy konkursu chcą zainspirować dzieci i młodzież z całego kraju, aby fotografowali rzeczywistość swojego otoczenia. Z Gimnazjum nr 1 swoje prace na wystawę wysłało dwóch uczniów. Jury zakwalifikowało do wystawy zdjęcie Jakuba Małeckiego - do zobaczenia na naszym portalu www.gazeta.olawa.pl. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 27 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. - Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia - mówi Jakub. - Teraz moim marzeniem tym bardziej jest dobry aparat. Interesuję się fotografią, lecz bez dobrego sprzętu trudno jest realizować się w tej pasji. Gdy mam pomysł na zdjęcie, na razie pożyczam sprzęt. Myślę, że kiedyś doczekam się własnego. (kt)

Z fotografią do Białegostoku

Z fotografią do Białegostoku


Napisz komentarz

Komentarze

Marek 27.05.2017 09:47
super fotka

Małgorzata 26.05.2017 23:55
Gratulacje Kuba!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama