Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 lipca 2026 15:13
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Nocny Maraton Pływacki w Termach Jakuba

Podziel się
Oceń

Już czwarty raz Termy Jakuba organizują Nocny Maraton Pływacki. Są to cykliczne zawody, odbywające się na początku roku. Tym razem imprezę zaplanowano  na noc z 11 na 12 lutego. W ciągu ośmiu godzin trwania zawodów uczestnicy muszą pokonać jak najwięcej kilometrów. Dozwolone są przerwy na odpoczynek, skorzystanie z przygotowanego poczęstunku, kawy oraz herbaty. Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody w formie karnetów do Term Jakuba oraz puchary. Każdy uczestnik otrzyma także pamiątkowy medal. Początkowo Maraton, organizowany był w ramach finału WOŚP. Poniżej wideo
TAK BYŁO PODCZAS POPRZEDNIEGO MARATONU - infografika poniżej:

Nocny Maraton Pływacki w Termach Jakuba

Nocny Maraton Pływacki w Termach Jakuba

Nocny Maraton Pływacki w Termach Jakuba

Nocny Maraton Pływacki w Termach Jakuba


Napisz komentarz

Komentarze

Rysio 07.02.2017 18:19
Nie istnieje godzina 24.00.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: anna Treść komentarza: Podziękujmy Rado , powiatowy błazen Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:41 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: + Treść komentarza: Mówi się, że mowa jest srebrem a milczenie zlotem, w twoim przypadku nie jest złotem, jest szansą. Szansą z której kolejny raz nie skorzystałaś. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:18 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Wojciech Z. Treść komentarza: Psy są "bezrozumne"??! - brawo ty, chyba ty!!!! Data dodania komentarza: 28.07.2026, 14:01 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: * Treść komentarza: Tylko, że to powiedzenie akurat źle świadczy o „psach”, które są bezrozumne. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:53 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Laskowicz Treść komentarza: Co to za bełkot? Kto wam pisze te artykuliki? Bez ładu, bez składu, bez logiki? Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo! Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: RADO-sny chłopczyku twój nieudany remont tylko utrudnia życie ludziom a w dodatku teraz uderzy ich po kieszeni bo za każdym razem trzeba nadłożyć 20 km . Zamiast zrobić jeden remont później drugi to rozgrzebali dwie drogi i lansują się w mediach. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 13:34 Źródło komentarza: Ważna zmiana organizacji ruchu! Od 31 lipca (piątek) nie skręcisz tu w prawo!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama