Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:57
Reklama BMM
Reklama

Sponsor ligi i zmiany w przepisach

Piłka nożna. IV liga. Firma Saltex Europa została sponsorem tytularnym najwyższych rangą rozgrywek regionalnych. Prezes DZPN Andrzej Padewski zapowiedział również zmiany regulaminowe, dotyczące młodzieżowców oraz zasad sędziowania meczów z udziałem najmłodszych piłkarzy
Podziel się
Oceń

Umowę przedsiębiorstwa Saltex z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej uroczyście podpisano 16 grudnia, na konferencji prasowej, w centrali DZPN, przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu. Ta międzynarodowa firma, mająca swoją główną siedzibę w stolicy Dolnego Śląska, zajmuje się budową obiektów sportowych - stadionów piłkarskich i lekkoatletycznych, basenów, kortów tenisowych i lodowisk. - Umowa ze sponsorem tytularnym czwartej ligi skutkuje korzyściami finansowymi dla klubów, których drużyny w niej grają - mówił podczas konferencji prezes DZPN Andrzej Padewski. - Gratyfikację otrzymają mistrzowie dwóch grup czwartej ligi. Dodatkowa nagroda jest przewidziana dla zwycięzcy baraży, który awansuje do trzeciej ligi. Mogę zdradzić, że będą to kwoty liczone w tysiącach złotych.

Umowa ma obowiązywać do czerwca 2017. - Po tych sześciu, siedmiu miesiącach zastanowimy się, co można zrobić lepiej, co było dobre i spróbujemy wypracować odpowiedni model współpracy na następne lata - zapowiedział prezes Saltex Europa Grzegorz Zych. - Patrzymy w przyszłość optymistycznie - podkreślił. W związku z pozyskaniem sponsora, zmieni się nazwa rozgrywek. Teraz będzie brzmiała: "Saltex IV liga".
Prezes Padewski zdradził też zmiany, które pojawią się w regulaminie rozgrywek.

Czytaj więcej: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2016-12-22

(AO)

 
 
 
 
 

 


Sponsor ligi i zmiany w przepisach

Sponsor ligi i zmiany w przepisach


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama