Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 04:15
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Raport starosty (26 marca)

Liczba osób objętych kwarantanną wzrosła znacznie. Pocieszające jest to, że od wczoraj nie wzrosła liczba zakażonych w powiecie
Podziel się
Oceń

- Gorąco apeluję o pozostawanie w domach, wiem, że to nie będzie łatwe, ale to jedyny sposób, aby ograniczyć do minimum sposób zakażenia - mówi starosta: 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Megi 27.03.2020 00:51
A dlaczego Pan Starosta nie wspomniał o zamknięciu oddziału wewnętrznego szpitala i że SOR apeluje o pomoc w dostawie maseczek, rękawiczek, itp.? Szumowski zabronił?

rezus 26.03.2020 21:03
Gościu ,, z gminy'' jesteś totalnym DZBANEM!!!!. Czy ty sam nie możesz się zaopatrzyć w rękawiczki ? maski ? Czy starosta ma ci przynieść je do domu ? Weźcie się ludzie ogarnijcie !!! ruszcie du*e i załatwcie sb sami takie rzeczy. Zachowujecie sie jak dzieci !!! totalne dzbany !!!!

z gminy 27.03.2020 09:50
Chodzi o to gdzie w Oławie można się zaopatrzyć, a nie żeby mi ktoś np. starosta przyniósł do domu. Chce wiedzieć które placówki dysponują takimi materiałami w Oławie. Starosta nadzoruje m.in. szpital, sanepid i powinien miec taką wiedzę

z gminy 26.03.2020 18:46
Ponawiam pytanie do starosty - gdzie może zwykły obywatel w Oławie nabyć rękawiczki, maski i płyn dezynfekcyjny?

Żydokomunista narodu. 27.03.2020 04:32
Zdzisiu obrał strategię modlenia się i powtarzania ,,nie lękajcie się" Więc Oławianie: jesteście bezpieczni.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama