Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:13
Reklama BMM
Reklama

Starosta: - Nie miałem z tym nic wspólnego

Zdzisław Brezdeń zadzwonił dziś do redakcji, informując, że nie rozmawiał wczoraj z mężczyzną, który usuwał banery umieszczone bez zgody na ulicy Młyńskiej
Starosta: - Nie miałem z tym nic wspólnego
Zdzisław Brezdeń zaprzecza, że dzwonił do mężczyzny, który wczoraj usuwał baner z ulicy Młyńskiej. Dziś ten baner wciąż jest na ulicy Młyńskiej, po godzinie 13.00 leżał w pobliżu kubłów na śmieci...
Podziel się
Oceń

- Ten człowiek powiedział nieprawdę, użył bezprawnie mojego nazwiska, a ja z nim nie rozmawiałem, nie mam z tym nic wspólnego - mówi dziś starosta i prosi o sprostowanie tej informacji.

Przypomnijmy, że burzliwą dyskusję wywołały wczoraj plakaty jednego z kandydatów powieszone nielegalnie na drzewach i terenach miejskich. Po godzinie 15.00 spotkaliśmy dwóch mężczyzn (jednym z nich był lokalny sympatyk PiS), którzy usuwali baner. Jeden z nich powiedział, że dzwonił Zdzisław Brezdeń i zapytał go czy nie podjąłby się usunięcia banerów z dwóch miejsc - przy ulicy Iwaszkiewicz i Młyńskiej. Mężczyzna twierdzi, że zgodził się na prośbę starosty. Pisaliśmy o tym: /artykul/19565,usuwaja-banery-straz-miejska-zlapala-osobe-na-wieszaniu-plakatu

Banery wczoraj zostały usunięte z terenów zielonych i położone w pobliżu śmietnika. Dziś wciąż były na Młyńskiej, jeden z nich w pobliżu śmietnika, drugi oparty o pobliski budynek. Foto poniżej.



Napisz komentarz

Komentarze

Olo 13.07.2020 00:08
Tradycyjnie starosta Nic nie wie.....a przecież to jest Szef PiS w Oławie i jakoś trudno wierzyć w te słowa. Bo jak Nie Wie to co to za szef, a jak wie to niezły kłamca z niego.

Kto 11.07.2020 23:59
Panie Starosto a z cieciami etatów w Szkole Specjalnej to też nie ma Pan nic wspólnego? Bo dyrekcja twierdzi ze to dzieki Staroście musiała zniszczyć wspaniale grupy ludzi pracujacych z naszymi dziecmi. Pragne przypomniec że dzieki Pana? decyją zwolniono kilka osób i ucieto etaty na pensje nawt nie GŁODOWE!!! Ps. Wiemy ze Dyrekcja tej szkoły nie jest widocznie w stanie madrze gospodarować tą placowką jezeli robi takie ruchy jako jedyna w Powiecie.

Adam 11.07.2020 15:05
Starostwo to jedyna instytucja w powiecie która jest dalej w okopach przed wirusem czy nie słyszeli Krzywoustego że wirus to zwykła grypka.

M 11.07.2020 09:29
Nic nie mogę, to nie ja, nie mam nad tym kontroli, nie mam nic wspólnego. To zwroty które chyba przylgnęły do starosty na stałe...

Antoni 11.07.2020 07:30
No to Adamie POczekaj przyjdzie czas ze i ty sie doczekasz sie wspanialych rzadow Platfusow,a g...o w tedy poczujesz i to podwojnie.

Mb 10.07.2020 22:03
Tak tak... Ja nikomu nic nie kazalem... Smieszne wybielanie swej osoby. Ja też nie kazalem ... Jeszczs trzeba sie rozpłakać...

Adam 10.07.2020 18:04
A 10 lat temu Platforma robiła tak i tak i tak .......a co mnie to g obchodzi mam 22 lata i pytam co zrobicie dla mnie i innych młodych oświadczam że 500+ to też już historia.

Ja 10.07.2020 18:59
Pytasz Adamie: co zrobicie dla mnie i innych młodych? A co ty i inni młodzi zrobicie dla Polski? PO, 500+ to historia - pomyśl i wyciągnij wnioski chyba, że jak piszesz tylko g ... cię obchodzi.

Leon 11.07.2020 08:39
Czy obrzucanie się błotem i wypominanie win zapewni młodym miejsca pracy, mieszkania, zdrowy klimat itp?

Kazik 10.07.2020 20:24
weź się do roboty , a nie oświadczaj

Ola 13.07.2020 00:11
22 lata ? Nie płacisz PIT-u to jest 18% wynagrodzenia więcej od co dla Ciebie zrobił obecny rząd. Chyba że mamusi Cię utrzymuje to nie masz nic.

alina 10.07.2020 17:40
A banery Rafaua stoją przed wieżowcem koło PKS-u i obok baneru PAD przed LO. I niech sobie stoją, mnie to nie przeszkadza.

Wyborca 10.07.2020 17:12
W Oławie taka walka o głosy w II turze wyborów, wszyscy szukają sensacji a Pan Starosta na urlopie w Świnoujściu ;) pełen profesjonalizm jak na Staroste przystało ;)

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: To miasto nie ma gospodarza, jakby miał odrobinę honoru to podałby się do dymisji i oddał pobrane wynagrodzenie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 07:47Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Składam należne gratulacje! Dodam, że Rowerem przez Jelcz w ubiegłym roku doceniło talent Wojtka Ganczarka organizując odsłonięcie jego gwiazdy w dębińskiej alei. Gratuluję również rodzicom, którzy wychowali tak zdolnego człowieka! Oboje, przez długie lata związani są ze szkolnictwem. A my? cóż, pozostaje nam cieszyć się, że Wojtek Ganczarek w tak piękny sposób rozsławia nasze miasto!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:31Źródło komentarza: Wojciech Ganczarek z Grand Prix Festiwalu HumanDOCAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Prawdziwa uczta dla miłośnika muzyki barokowej , wspanialeData dodania komentarza: 5.12.2025, 04:23Źródło komentarza: Wyjątkowy koncert w Sali RycerskiejAutor komentarza: JaTreść komentarza: Zbudujmy kopułę nad miastem i odetnijmy się od reszty świata. To jest moja propozycja. Druga to powieście ten dokument w ratuszu tam gdzie król piechotą chodził. Tylko nie wiem czy starczy kartek dla wszystkich mieszkańców. W końcu wszyscy za to zapłaciliśmy to powinniśmy mieć prawo z tego skorzystać.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 22:50Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: **Treść komentarza: Teraz jest zimno i biedny dziadek z rowerkiem zamiast chodzika koło 12 /13 chodzi sobie chodnikiem koło zacisznej lub Iwaszkiewicza w kierunku kościoła lub sklepu Społem. Oława. Jest niski szczupły i napewno potrzebuje nowych ciepłych spodni sweterka i kurtki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:37Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: &&Treść komentarza: Może pomożecie dziadkowi, który prawie codziennie ledwo chodzi z rowerkiem w okolicach Iwaszkiewicza zacisznej i Jakuba sklepu oława Wydaje się bardzo potrzebujący.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 21:31Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama