Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 09:49
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Kiedy budżetowa sesja Rady Powiatu?

Przewodniczący Rady Tadeusz Kułakowski informuje mieszkańców powiatu oławskiego o sesji Rady Powiatu, której początek zaplanowano na 18 stycznia 2023 r. na godz. 13.00 w sali posiedzeń Rady Powiatu, Starostwa Powiatowego w Oławie, przy ul. 3 Maja 1 /budynek A, parter, sala nr 1/
Kiedy budżetowa sesja Rady Powiatu?
Przewodniczący Rady Tadeusz Kułakowski informuje mieszkańców powiatu oławskiego o sesji Rady Powiatu, której początek zaplanowano na 18 stycznia 2023 r. na godz. 13.00 w sali posiedzeń Rady Powiatu, Starostwa Powiatowego w Oławie, przy ul. 3 Maja 1 /budynek A, parter, sala nr 1/

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie

Podziel się
Oceń

Porządek obrad:
I. Informacja na temat porządku obrad. 
II. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu w Oławie z 28 grudnia 2022 r.
III. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od poprzedniej sesji.
IV. Rozpatrzenie projektów uchwał oraz podjęcie uchwał:
1. w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Oławskiego,
2. uchwała budżetowa Powiatu Oławskiego na rok 2023,
a) odczytanie projektu uchwały budżetowej wraz z uzasadnieniem Zarządu,
b) odczytanie opinii komisji stałych, wniosków radnych,
c) odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej,
d) odczytanie stanowiska Zarządu Powiatu w sprawie opinii komisji i wniosków radnych,
e) dyskusja,
f) głosowanie nad projektem uchwały budżetowej.
V. Interpelacje i zapytania radnych.
VI. Wnioski i oświadczenia radnych.
VII. Informacje i komunikaty Przewodniczącego Rady Powiatu w Oławie.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka Stanowic Treść komentarza: To wspaniale, jestem dumna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 09:19 Źródło komentarza: Drużyna CKZiU najlepsza Autor komentarza: Ciotka Treść komentarza: Brakło wszystkiego u kierowcy tej karetki. Moze to ten sam który nie dawno na remontowanym odcinku drogi z Janikowa do Oławy jechał pod prąd na niebieskich "kogutach" ale bez sygnałów dźwiękowych . Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:17 Źródło komentarza: Ambulans w rowie. Co się stało? Autor komentarza: Instruktor Treść komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu? Z trudnymi porannymi kierowcami ! Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu Autor komentarza: AS Treść komentarza: Mistrze przydomowych dróg Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:15 Źródło komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu Autor komentarza: SpecjalistaOdWszystkiego Treść komentarza: Zrobili jednokierunkową, by móc stawać na ulicy (tak, wiem, będzie utrudniony wyjazd z parkingu po drrgiej stronie). Po co zajmować jeszcze chodnik? Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:41 Źródło komentarza: Zróbcie porządek z tym, przechodnie mają mieć 1.5 m, a tutaj na pewno nie ma Autor komentarza: niejadek Treść komentarza: nie mówią tylko śmieją, ale tak, rzeczywiście głośno Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:21 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama