Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 kwietnia 2026 12:10
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dziś większa wyrozumiałość dla pań! Policjanci rozdawali kwiaty

Z okazji Dnia Kobiet. W kilku miejscach powiatu funkcjonariusze z drogówki oraz dzielnicowi prowadzili akcję promującą bezpieczeństwo wśród kobiet
  • Źródło: KPP Oława
Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze z oławskiej drogówki od rana nagradzali Panie za wzorowe stosowanie się do przepisów, wręczając kwiaty i przekazując słowa uznania za bezpieczną jazdę. 
Panie, które popełniły drobne wykroczenia mogły w dniu swojego święta liczyć na większą wyrozumiałość mundurowych. 
W każdym jednak przypadku funkcjonariusze drogówki oraz dzielnicowi podczas rozmów z mieszkankami Oławy - Niechronionymi Uczestnikami Ruchu, przypominali jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących przepisów, zwracając uwagę na to, że każde nawet najdrobniejsze przewinienie na drodze może nieść ze sobą poważne konsekwencje. 
- Tego typu akcje prewencyjno -profilaktyczne są okazją do zwrócenia uwagi na zagrożenia w ruchu drogowym, a dzisiejsze miłe spotkanie z oławskimi  policjantami na pewno utkwi Paniom w pamięci - mówi oficer prasowa KPP w Oławie.
 



Napisz komentarz

Komentarze

Oława 08.03.2023 19:11
Pierw sto złoty mandatu za brak maseczki a teraz kwiaty nic wam nie pomoże

Z Oławy 08.03.2023 17:21
Magiczny rok wyborczy. Na strajkach gaz i pałki, teraz kwiaty na 8 marca. Szkoda tylko że na rozkaz ludzką twarz ta organizacja pokazuje.

Piotrek 08.03.2023 20:02
Fakt, za Platformy używano gazu i pałek wobec górników i pielęgniarek, pamiętam filmy, gdy kopali chłopaka, albo prowokowali podpalając budkę strażniczą. Dobrze, że teraz tego nie ma.

Zbyszek 08.03.2023 21:21
Komemtuj, komentuj, pegasus wszystko odnotuje. Pozdrawiam

dst 09.03.2023 09:39
Teraz jest za to TVP Info i samobójstwa nastolatków.

SpecjalistaOdWszystkiego 09.03.2023 09:56
Na strajki z kwiatami mają wychodzić? Może jeszcze herbatkę w termosach niech roznoszą.

Pikolo 08.03.2023 16:47
Jak za komuny. A goździki były?...

Zofia 08.03.2023 12:41
Trójkącik pani ma , tak mam wygolony

Grześ 08.03.2023 16:54
😂

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: *Treść komentarza: Masz w pełni rację. Już radni powinni pytać i pana Poślada, i burmistrza, dlaczego jest tak brudno. No ale najlepiej popisywać się przed kamerami na sesji, niż cokolwiek zrobić dla mieszkańców.Data dodania komentarza: 10.04.2026, 11:26Źródło komentarza: Pani Kasia: - I to ma być posprzątane?!Autor komentarza: RafaTreść komentarza: https://youtube.com/shorts/3PjWeNtf2GQ?is=ABbkXt0IWmSPjD-w To jest fontanna , a nie oławskie badziewieData dodania komentarza: 10.04.2026, 11:08Źródło komentarza: OŁAWA. Ponad 50 tys. zł na... jedną fontannę w RynkuAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Nie przesadzaj w Polanicy nie ma takiego bałagany bo jest porządny gospodarz a nie karierowicz i spółka .Data dodania komentarza: 10.04.2026, 11:04Źródło komentarza: Oława. Zmiany na Skwerze Praw KobietAutor komentarza: *Treść komentarza: Jest sprawa zgłoszona zarządowi dróg i zieleni miejskich, jest wyłoniony wykonawca porządkowania dróg, nadzór nad tym sprawuje burmistrz i urząd miejski, co do tego mają radni? To wie jedynie skompromitowana urzędniczka, która pracuje w urzędzie, który takie właśnie prace powinien nadzorować, ale zamiast tego woli obrzucać błotem wszystkich dookoła w godzinach pracy. Ciekawe czy się kiedyś ogarnie?Data dodania komentarza: 10.04.2026, 10:36Źródło komentarza: Pani Kasia: - I to ma być posprzątane?!Autor komentarza: kinomanTreść komentarza: A gdzie repertuar od 10.04.2026 ?! Jak zwykle jesteście spóźnieni.Data dodania komentarza: 10.04.2026, 10:33Źródło komentarza: Kino ODRA w Oławie poleca!Autor komentarza: RafaTreść komentarza: Jeszcze trochę a będę się czuł jak w Polanicy ZdrójData dodania komentarza: 10.04.2026, 10:24Źródło komentarza: Oława. Zmiany na Skwerze Praw Kobiet
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama