Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 23:14
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wesołe Miasteczko prosto z Czech już się montuje

Wygląda imponująco. To jedna z atrakcji jubileuszu 25-lecia Samorządu Powiatu Oławskiego. Wystartuje w sobotę od 12.30
Wesołe Miasteczko prosto z Czech już się montuje
Wygląda imponująco. To jedna z atrakcji jubileuszu 25-lecia Samorządu Powiatu Oławskiego. Wystartuje w sobotę od 12.30
Podziel się
Oceń

To święto całej społeczności lokalnej ziemi oławskiej i wszystkich osób tworzących ćwierć wieku temu ten niezwykle ważny szczebel samorządu terytorialnego. Na uroczystości rocznicowe zapraszają: przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski i Starosta Powiatu Oławskiego Mirosław Kulesza.
Świętujemy srebrny Jubileusz Samorządu Powiatu Oławskiego, 25 lat służby na rzecz społeczności lokalnej!

Uwaga - wejście na imprezę odbywać się główną bramą od strony Stadionu OCKF i dworca autobusowego PKS w Oławie. Wyjście z terenu imprezy - od strony banku. W dniu imprezy, 9 września, obowiązywał będzie zakaz wjazdu na parking starostwa. Uczestnicy imprezy plenerowej będą mieli możliwość parkowania samochodów na terenie dworca autobusowego PKS w Oławie oraz przy drogach miejskich tj. ulicy Żeromskiego i ulicy Sportowej w Oławie.

Na imprezę plenerową organizatorzy zapraszają 9 września - z drugim dniu obchodów. Początek od 12.30. 

Miejsce: Plac przed Starostwem Powiatowym w Oławie, ul. 3 Maja 1, impreza plenerowa z koncertami gwiazd i artystów znanych i lubianych.

Na urodzinach Powiatu Oławskiego zagrają: zespół CLASSIC, Krystyna Giżowska, Śpiewające Studio Kamili Bakalarczyk, Zespół Pieśni i Tańca "Porębiok", Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej w Oławie.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Anatol 08.09.2023 22:16
Zbudujcie obwodnice Mosty na odrze i Oławie Rzygam na to miasteczko Jedno co je liczy z XXI w. To korek na ul. wiejskiej

Jarek 09.09.2023 13:42
Czy ktoś Cię zmusza żeby tu mieszkać?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Lolek Treść komentarza: Nie każdy emeryt ma taką kasę na koncie, mieli raczej cynk od "pracownika" banku kogo atakować Data dodania komentarza: 24.07.2026, 21:31 Źródło komentarza: 71-latka ofiarą oszustwa. Straciła ponad ćwierć miliona złotych! Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Ryby już posprzątane były przed tym artykułem!!! Data dodania komentarza: 24.07.2026, 21:20 Źródło komentarza: Śnięte ryby wciąż w stawie Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: RADO-sny chłopczyk zdradził Bezpartyjnych od Wocha i skumał się za koryto z PSL także nie pomoże bo z tej samej gliny lepiony . Data dodania komentarza: 24.07.2026, 21:00 Źródło komentarza: Sprawa Karoliny Kaczor. Nagłe gaszenie pożaru Autor komentarza: Sebek Treść komentarza: Ryb już przecież tam nie ma, tylko pełno taśmy dookoła spróchniałych drzew Data dodania komentarza: 24.07.2026, 20:16 Źródło komentarza: Śnięte ryby wciąż w stawie Autor komentarza: Ruch Gaśnicowy Treść komentarza: Za rok koniec uśmiechniętej koalicji dlatego "Kacprzyki" kradną z góry na dół. Pani lokalna Kaczka została oderwana od koryta bo jeszcze kilku musi pochlipać zanim będzie koniec. Pisuary też się kłócą bo myślą że wrócą do koryta ale się zawiodą bo ludzie pamiętają żarłocznych "Misiewiczów." Data dodania komentarza: 24.07.2026, 19:58 Źródło komentarza: Sprawa Karoliny Kaczor. Nagłe gaszenie pożaru Autor komentarza: Spolegliwy Treść komentarza: Nie no jasne Anna Tetlak Pękala była radną Platformy i członkiem zarządu Platformy, prywatnie żona prezesa ZWIK, naprawdę nie jest zasługą Platformy. A zapomniałem, wy teraz jesteście KO, a nie PO. Zmiana szyldu i wystarczy, by nie pamiętać. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 19:16 Źródło komentarza: Sprawa Karoliny Kaczor. Nagłe gaszenie pożaru
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama