OUTW działa przy Centrum Sztuki. Imprezę z udziałem zaproszonych gości, rozpoczęto hymnem Gaudeamus Igitur odśpiewanym przez chór Amici del Canto pod kierunkiem Barbary Szarejko-Nestor, następnie na scenie wystąpiło trio Pawła Stuczyńskiego.
Oławski Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności, z tej okazji dyrektor CS Anna Ślipko wraz z pracownikami przyjęła gratulacje i słowa uznania od burmistrza Oławy Tomasza Frischmanna i jego zastępcy Małgorzaty Pasierbowicz.
Anna Ślipko podkreślała: - Każdy kolejny rok działalności Oławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku udowadnia, że decyzja podjęta 15 lat temu była słuszna. Dziękuję wszystkim słuchaczom za nieustającą chęć rozwoju i zaangażowanie w działania kulturalne.







Napisz komentarz
Komentarze