Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 01:31
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dwa rasowe psy w domu, a ta suczka na mrozie... Kto ją przygarnie?

Za Biskupicami Oławskimi, w miejscowości Mikowice wychudzoną suczkę trzymano na dworze, w domku dla dzieci, z prześwitami między deskami. W tym samym czasie dwa rasowe psy mieszkały w domu
Dwa rasowe psy w domu, a ta suczka na mrozie... Kto ją przygarnie?

Autor: fot. arch. fundacji

Podziel się
Oceń

Informacje przekazali nam przedstawiciele organizacji, działających na rzecz praw zwierząt. Suczka została interwencyjne odebrana przez Fundację Lex Nova i obecnie przebywa pod opieką Stowarzyszenia Ekostraż. 

- Sunia się trzęsła, była okropnie zmarznięta. Jest łagodna, przyjazna do ludzi - opowiada przedstawicielka fundacji. - Właściciele nie widzieli nic w złego w takim trzymaniu psa. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt to jest znęcanie i stanowi przestępstwo. Złożymy zawiadomienie w tej sprawie. 

Obecnie poszukiwany jest dom dla odebranej suczki. Jeśli możesz podjąć się opieki, zadzwoń pod numer tel. 506-465-420. 


Napisz komentarz

Komentarze

Czytelniczka 12.01.2024 21:49
Znam takich co rasowego w domu trzymają a zwykłego kundelka na dworze na łańcuchu w budzie śpi... Bez komentarza

Małgorzata 12.01.2024 18:32
Proszę opublikować na fb Napewno będzie odzew Ja udostępniłam

margot 12.01.2024 13:22
i nikt ich łancuchem nie przywiązuje do zimnej budy, bez możliwości poszukania ciepłego miejsca

U 11.01.2024 03:47
Komentarz zablokowany

Mieszkaniec 10.01.2024 23:54
A może tak ktoś się zainteresuje bezdomnymi ludźmi w Jelczu i Oławie ? Gdzie są radni , gdzie jest mops w te mrozy ?

Łun 11.01.2024 11:40
Oni nie chcą pomocy

Kamil 11.01.2024 16:12
wszystko jest tylko trzeba trzeźwym się zgłaszać do noclegowni i stołówki a to nie wykonalne dla tego marginesu społecznego , jak zamarzną nikt po nich nie zapłacze

ola 12.01.2024 19:37
czlowiek ma mozliwosc mowienia i komunikowania sie zawsze moze sam sie gdzies udac czy schowac nikt go na lancuchach niewiaze...zwierze nie zwierzetom trzeba pomagac tak jak ludziom nawet bardziej...

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "A co jeśli mieszkańcy chcą inaczej?.."Data dodania komentarza: 19.03.2026, 21:49Źródło komentarza: OŁAWA Czy wprowadzić nocny zakaz sprzedaży alkoholu?Autor komentarza: KmTreść komentarza: Ja myślę że najpierw należy przeczytać artykuł, potem go zrozumieć i ewentualnie, na koniec komentować go. No i oczywiście wprowadzić zakaz produkcji sprzedaży narkotykow w mieście, skoro stało się ono „wylęgarnią narkotykow”Data dodania komentarza: 19.03.2026, 20:59Źródło komentarza: OŁAWA Czy wprowadzić nocny zakaz sprzedaży alkoholu?Autor komentarza: ŻenadaTreść komentarza: Powodzenia jak 30 lat remont drogi 455 nie zrobionyData dodania komentarza: 19.03.2026, 20:08Źródło komentarza: Nowa droga z Jelcza-Laskowic do Wrocławia? Porozumienie już podpisaneAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Roleczka w Oławie też robił fotki naobiecywał obwodnice i wiadukt………Obiecuś Roleczka.Data dodania komentarza: 19.03.2026, 20:07Źródło komentarza: Nowa droga z Jelcza-Laskowic do Wrocławia? Porozumienie już podpisaneAutor komentarza: DrogowiecTreść komentarza: Od podpisu do zrobienia może trwać wieczność , jak remont drogi , Oława -Jelcz , bizcie piany .Data dodania komentarza: 19.03.2026, 20:07Źródło komentarza: Nowa droga z Jelcza-Laskowic do Wrocławia? Porozumienie już podpisaneAutor komentarza: MieszkanieccTreść komentarza: Będzie bez wymuszania? Dzisiaj wjeżdżam na światłach bo włączyło mi się zielone a z naprzeciwka wjeżdża na czerwonym jakaś krowa białą Q5 od strony Janikowa i trzeba było hamować. Światła to porażka..Data dodania komentarza: 19.03.2026, 20:01Źródło komentarza: OŁAWA Aż pięć razy mamy sygnalizację świetlną na tym odcinku drogi!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama