Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 02:00
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Pomogą pokrzywdzonym

Podziel się
Oceń

Jak informuje prokurator rejonowy Renata Procyk-Jończyk, w związku z Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Oławie będą pełnić dyżury w siedzibie budynku przy ul. 1 Maja 41 w dniach od 19 do 23 lutego w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz w dniach 24-25 lutego w godzinach od 11.00 do 14.00. Szczegółowych informacji udziela kierownik sekretariatu - pokój nr 2 (parter) lub pod nr telefonu 71 38 17 888.

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama