Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 marca 2026 20:38
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Rzeka Oława w okolicach Jaczkowic (GALERIA)

Te zdjęcia z drona otrzymaliśmy do Jacka Bereżnickiego - to rozlana rzeka Oława w okolicach wsi Jaczkowice (stan sprzed 15.00)
Rzeka Oława w okolicach Jaczkowic (GALERIA)
Te zdjęcia z drona otrzymaliśmy do Jacka Bereżnickiego - to rozlana rzeka Oława w okolicach wsi Jaczkowice

Autor: Jacek Bereżnicki

Podziel się
Oceń

 


Napisz komentarz

Komentarze

Franciszek Kowadło 18.09.2024 19:00
Młodzi ludzie skrzykują się i jeżdżą po Oławie i okolicach , pomagają się gdzie trzeba . Tak trzymać !! Drodzy goście z krainy U nie wstyd wam ?? Siedzicie i wrzucacie filmiki z powodzi , Żadnego nie widać przy workach . Może teraz wam się trochę urwie w koncu , jest komu pomagać . Polacy trzymajmy się , nie dajmy się wielkiej wodzie .

Jakub Adamek 18.09.2024 19:48
Wczoraj i przedwczoraj podczas układania worków nad Odrą obok nas pracowało wielu ludzi z Ukrainy, więc nie gadaj głupot.

Marek .piszcie olawa 18.09.2024 17:58
Kierowca CE jak potrzeba poprowadzę zestaw 40 t . powódź

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: A nasze orły intelektu chcą budować fabrykę amunicji blisko wschodniej granicy.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:01Źródło komentarza: Jednoosobowe bunkry z czasów II wojny światowej i ich niezwykłe skupisko w JelczuAutor komentarza: NataTreść komentarza: Pterodaktyl???Data dodania komentarza: 15.03.2026, 15:56Źródło komentarza: Pterozaur, czyli... orzeł XXL z charakteremAutor komentarza: erestTreść komentarza: Nic na Siłę. Warto wspomnieć. że ród Sobieskich jest zza Buga . bardziej związany z Kresami RP niż Oławą. I o tym też warto wspominać w nauczaniu historii.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 14:36Źródło komentarza: Pterozaur, czyli... orzeł XXL z charakteremAutor komentarza: NataTreść komentarza: Będą księżniczki i książęta???Data dodania komentarza: 15.03.2026, 13:35Źródło komentarza: Orkiestra Księżniczek w OławieAutor komentarza: PosełTreść komentarza: Szkoda, że Robert Jadczak po kilkunastu latach rezygnuje z funkcji sołtysa Miłoszyc. To świetny gość i osoba, która naprawdę dużo zrobiła dla lokalnej społeczności. Dziękujemy za wszystkie lata pracy i zaangażowania. Powodzenia w Nowej Nadziei – oby kolejne wyzwania przyniosły same dobre rzeczy!Data dodania komentarza: 15.03.2026, 12:51Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z MiłoszycAutor komentarza: Grzegorz KaliciakTreść komentarza: Dokładnie tak, warto popierać dobrych, sprawdzonych ludzi a tu taki przypadek mamy. Dodam od siebie że komentarze anonimowe są według mnie nic nie warte i tylko te podpisane imieniem i nazwiskiem powinny być brane pod uwagę przez czytających.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 12:45Źródło komentarza: Jadczak: - Iskra, pomysł, zapał wychodziły od nas, z Miłoszyc
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama