Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 18 maja 2026 09:06
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Dotyczy ul. Młyńskiej. Można składać uwagi. 23 lipca dyskusja publiczna.

Od 18 lipca do 14 sierpnia 2025 będzie wyłożony do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulicy Młyńskiej w Oławie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
  • Źródło: miasto Oława
Dotyczy ul. Młyńskiej. Można składać uwagi. 23 lipca dyskusja publiczna.
Od 18 lipca do 14 sierpnia 2025 będzie wyłożony do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulicy Młyńskiej
Podziel się
Oceń

Burmistrz Oławy zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulicy Młyńskiej w Oławie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 18 lipca 2025 r. do 14 sierpnia 2025 r.
Wyżej wymieniona dokumentacja zostanie udostępniona w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława, w Wydziale Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego, pokój nr 20 (I piętro), w godzinach pracy urzędu oraz na biuletynie informacji publicznej Urzędu Miejskiego w Oławie.
Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu: 23 lipca 2025 r. o godz. 15:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Sala Rycerska (II piętro).
Zgodnie z art. 17 pkt 11 i art. 18 ust. 1 ustawy o pzp, osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej mogą wnosić uwagi do projektu miejscowego planu i do prognozy oddziaływania na środowisko.
Uwagi należy składać do Burmistrza Miasta Oława z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy na piśmie na adres: Urząd Miejski w Oławie, Pl. Zamkowy 15, 55-200 Oława lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected] lub poprzez platformę ePUAP, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 sierpnia 2025 r.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: SToPTreść komentarza: Akurat właśnie dobrze, bo jakiś gostek z Bystrzycy będzie strasznie chciał do Dino i zablokuje ruch do Oławy, J-L i kierunek na Biskupice, bo akurat będą jechały samochody z Oławy i trzeba je przepuścić. I wszyscy z kierunku Bystrzyca będą cierpliwie czekali, aż temu dinowi uda się wbić.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 07:13Źródło komentarza: UWAGA - zmiany już od dzisiajAutor komentarza: voboTreść komentarza: las zawalony na krzyżóce w lesie , po co było rozwalać mostek skoro i tak nic nie robią , dwa zdemolowane mostki na trasie Oława Jelcz , nastawiane znaki i to cała ich robota przez tak długi okres czasu .Data dodania komentarza: 18.05.2026, 06:56Źródło komentarza: Zmiany już dzisiaj! Gdzie są największe problemy na trasie?Autor komentarza: WaluśTreść komentarza: Szkoda że nie wiem gdzie mieszkasz, chętnie popatrzyłabym jak Ty parkujesz i gdzie🤔 a poza tym chodnik należy do posesji!!!Data dodania komentarza: 18.05.2026, 04:32Źródło komentarza: LIST w sprawie ulicy Zielnej w OławieAutor komentarza: /\Treść komentarza: Na tej ścieżce co jakiś czas są puste zatoczki nie wiadomo czemu służące. Czy nie można tam postawić po dwie-trzy ławki na zatoczkę?Data dodania komentarza: 17.05.2026, 23:26Źródło komentarza: Czy przy ścieżkach pieszo-rowerowych można ustawić ławki?Autor komentarza: OławianinTreść komentarza: To znajć inne miejsceData dodania komentarza: 17.05.2026, 22:59Źródło komentarza: LIST w sprawie ulicy Zielnej w OławieAutor komentarza: OławianinTreść komentarza: To znajć tam inne miejsce,gdzie mozna zaparkowacData dodania komentarza: 17.05.2026, 22:55Źródło komentarza: LIST w sprawie ulicy Zielnej w Oławie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama