Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 13:34
Reklama

Wrześniowe dni otwarte w sali porodowej

Z wielką przyjemnością zapraszamy panie spodziewające się dziecka na dni otwarte w sali porodowej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie, które odbędą się 4 września oraz 23 września o 17.00 (IV piętro).
  • Źródło: ZOZ Oława
Wrześniowe dni otwarte w sali porodowej
Zapraszamy panie spodziewające się dziecka na dni otwarte w sali porodowej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie, które odbędą się 4 września oraz 23 września o 17.00 (IV piętro).
Podziel się
Oceń

- Podczas Dni Otwartych oprowadzimy przyszłe mamy wraz z osobami towarzyszącymi po naszych komfortowych salach porodowych i objaśnimy funkcje znajdującego się w nich wyposażenia, służącego do aktywnego porodu- informuje ZOZ w Oławie. - Powiemy o stosowanych u nas metodach łagodzenia bólu porodowego, a także z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące opieki okołoporodowej.

Ponadto podczas dni otwartych obecna będzie przedstawicielka Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Przybliży ona temat komórek macierzystych, które są pozyskiwane przy porodzie z krwi pępowinowej.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej porodówki, ponieważ zapoznanie się z planowanym miejscem porodu oraz rozmowa z położną z pewnością wpłyną na zmniejszenie lęku przed nadchodzącym porodem.


Napisz komentarz

Komentarze

Olawianka 08.09.2025 19:01
Najpierw ,pozbądźcie się tej starej lekarki, niegdyś długie czarne włosy,dzisiaj krótkie blond pani Z,przez którą do dzisiaj matki rodzące na jej dyżurze mają lęki,a dzieci problemy neurologiczne.!!!!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: Dziękuję za korektę - czyli ktoś te komentarze jednak czyta.. :-)Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:50Źródło komentarza: Najpierw zwolnienia, teraz sprzedają zakład za niemal 27 mln zł!Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: Przykra informacja. Trudny czas dla pracowników. Trudno się uśmiechać w takiej Polsce... Do tego artykuł z błędami: "pojawiła się oferta kupna terenu po zakładzie.." - jeśli już to oferta sprzedaży terenu.. itd.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:59Źródło komentarza: Najpierw zwolnienia, teraz sprzedają zakład za niemal 27 mln zł!Autor komentarza: TołdiTreść komentarza: Inwestycje w kampanie wyborczą muszą się zwrócić :)Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:53Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: sebaTreść komentarza: Powyciągać trzeba ich z samochodów!! Patrole w większości powinny być piesze. Nie widać ich w mieście zupełnie.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:52Źródło komentarza: Ma być tak pięknie, ale na razie... MINUS!Autor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Kolejna podejrzana sprawa. Podczas kadencji Burmistrza Szczęśniaka wybudowano kilkaset mieszkań w ramach TBS. A tanie mieszkania to w tej chwili największa bolączka mieszkańców. Od kiedy władze przejeli Lokalni z burmistrzem na czele, całkowicie zaniechano budowy nowych tanich mieszkań dla mieszkańców. Dziwnie zbiega się to z czasem gdy w deweloperke zaczął bawić się sami wiecie kto... i jak wpływ w przeszłości, oraz teraźniejszości miał na lokalnych samorządowców. Kolejna sprawa to działka dla jelcza,torpedowana w przeszłości przez ludzi powiązanych z burmistrzem. Dziwnym trafem sami wiecie kto zapowiada tam teraz powstanie nowego osiedla. Przypadek? A może pod zasłoną pięknych uśmiechów, uścisków dłoni na targowisku wpuściliśmy sobie do pałacu prawdziwego konia trojańskiego?Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:52Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: asdefTreść komentarza: Fajne czasy, nie to co teraz.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:45Źródło komentarza: Twórzmy wspólnie fotograficzną historię Oławy (album 211)
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama