Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 05:09
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Z bagażnika tego audi coś śmierdzi

LIST: - Nie chcę dzwonić na policję, bo jeżeli to stare mięso ze świąt, to policja może ukarać mnie mandatem za bezpodstawne wezwanie policji, ale... - napisał do nas pan Adrian i podesłał tę fotkę
Z bagażnika tego audi coś śmierdzi
- Nie chcę dzwonić na policję, bo jeżeli to stare mięso ze świąt, to policja może ukarać mnie mandatem...

Źródło: czytelnik

Podziel się
Oceń

LIST: - Witam bardzo serdecznie. Muszę przyznać, że nurtuje mnie dość śmierdząca sprawa - otóż przed świętami postawiono na parkingu obok wiaduktu samochód marki Audi z przebitym kolem.  Nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie to, że z samochodu wydobywa się okropny smród. Skoro ten zapach jest przy minus 10 czy 13, to co będzie jak będzie na plusie? Początkowo myśleliśmy, że to ze studzienki, ale to niemożliwe, bo studzienka jest o wiele dalej, a zapach nie ustępuje. Zaglądając przez szyby nie wydaje się to nic niepokojącego, lecz nie wiadomo, co się znajduje w bagażniku. Nie chcę dzwonić na policje, bo jeżeli to stare mięso ze świąt, to policja może ukarać mnie mandatem za bezpodstawne wezwanie, ale może gdy więcej osób się zainteresuje, a może nawet ktoś to potwierdzi, to znajdzie się właściciel, który to załatwi.

Mamy nadzieję, że teraz odpowiednie służby sprawdzą, co takiego jest w tym bagażniku i czy jest to faktycznie uciążliwe dla otoczenia. Straż Miejska w Oławie poinformowana. 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Zenek 12.01.2026 22:07
Trup w bagażniku albo i dziesięć trupów. Może bąbka biologiczna, pestycyd i miesznak nuklerna.

Bój w hucie 13.01.2026 19:02
Zenek 12.01.2026 22:07
Trup w bagażniku albo i dziesięć trupów. Może bąbka biologiczna, pestycyd i miesznak nuklerna.
Porusz tę kwestię z psychiatrą na najbliższej wizycie.

Wtf 08.02.2026 22:56
Co to do k.... nędzy jest bąbka??

Kłapouchy 12.01.2026 21:50
Możesz bez obaw zgłosić sprawę i Policja nie może ukarać Cię za interwencję. A jak boisz się to możesz zrobić to anonimowo...

SpecjalistaOdWszystkiego 13.01.2026 07:34
Jak w Związku Radzieckim: boję się spytać milicjanta, bo się przyczepi (czy ta obawa jest zasadna, to inna sprawa; ale pokazuje relacje obywatela-państwo). Lepiej najpierw wypytać wszystkich i naspiać do gazety.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama